zaujimavosti 1,593 Zobrazení

Pýtate sa, či je normálne, že váš partner má toľko podobnosti s vaším otcom? Psychológovia vysvetlili, prečo je tomu tak

Psychológovia vysvetľujú, prečo má váš priateľ toľko podobnosti s vaším otcom
od Pavol 2020-02-02
 

Všimli ste si opakovane alebo v poslednej dobe, že váš otec má určité podobnosti alebo rovnaké veci ako váš partner alebo bývalý partner? Ak je vaša odpoveď áno, mali by ste pokračovať v čítaní. Existujú rôzne faktory, pre ktoré sa to môže stať. Žiadny z nich nie je zlý ani vám môže spôsobiť nejaké zlo, ale ak chcete vedieť všetko o tomto, vysvetlíme vám to.

Psychologická teória

Bez ohľadu na skutočnosť, že o tom diskutujú viacerí odborníci, na niektoré prípady sa to však nevzťahuje, z tohto dôvodu existujú rôzne faktory, pre ktoré sa to môže stať. Opakujeme, v prípade, že si myslíte, že je potrebné ísť k špecialistovi, urobte tak bez obáv.

Predpokladá sa, že vzťah, ktorý udržujeme s našim otcom, ovplyvňuje náš milostný život, ale nie nevyhnutne negatívnym spôsobom, takže Shirani Pathak, vzťahový psychoterapeut, zdieľal toto: „Ak ste mali skvelý vzťah so svojím otcom, pravdepodobné je to, že máte málo problémov vo svojich vzťahoch s mužmi. Ak ste s ním nemali dobrý vzťah, môžete očakávať, že budete bojovať vo svojich vzťahoch s nimi.“

Do istej miery to ako ste vychádzali so svojím otcom v detstve pomáha procesu pri výbere svojho budúceho partnera. Na druhej strane, psychologička Linda Nielsen, vo svojej knihe Medzi otcami a dcérami: obohacuje a obnovuje váš vzťah pre dospelých, opisuje dôležitosť otca v živote jeho detí, najmä dievčat.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Čakala štvorčatá, ale prežilo len jedno dieťa
Nasledujúci článok Polícia hľadá hrdinu, ktorý sa zastal ženy, ktorú mlátil násilník