pribehy 1,146 Zobrazení

Slobodný muž si adoptoval dievčatko s Downovým syndrómomom, ktoré bolo 20krát odmietnuté

Keď mala Alba 13 dní, 20 potenciálnych rodín už povedalo, že si ju nechcú adoptovať, v tej chvíli prišiel chlap Luca, ktorý si ju adoptoval
od Pavol 2020-02-04
 

Hlavnými hrdinami tohto príbehu sú malé dievčatko trpiace Downovým syndrómom, ktoré má odvážnu osobnosť a nákazlivý úsmev a 40-ročný slobodný muž, ktorí si dokázali za krátky čas k sebe vytvoriť špeciálne a nerozbitné puto.

Život pre Albu mal veľmi ťažký začiatok: jej mladá matka ju odmietla, len čo uvidela, že sa narodila so zvláštnym zdravotným stavom, a to bolo iba prvé odmietnutie mnohých, ktorí by prišli neskôr. V Taliansku si chce veľa rodín adoptovať deti; len málokto však zvažuje, že si domov vezme dieťa so špeciálnymi potrebami. Keď mala Alba 13 dní, 20 potenciálnych rodín už povedalo, že si ju nechcú adoptovať.

V tej chvíli sa objavil Luca Trapanese, ktorý sa vždy chcel stať otcom, ale zákony v Taliansku boli veľmi konzervatívne. Až do roku 2017 nebolo osvojenie pre osamelých rodičov možné a aj keď sa stalo legálnym, bol za tým veľmi zložitý proces.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok V zábavnom parku v Číne nechutným spôsobom prinútili prasa skočiť bungee jumping zo 68-metrovej výšky
Nasledujúci článok Napriek tomu, že má 51 vyzerá veľmi mlado, prezradil čo všetko robí, aby vyzeral tak mlado