pribehy 0 Zobrazení

Napriek tomu, že mala ťažký pôrod a prišla o pamäť, jej manžel držal rodinu pohromade

Stratila pamäť, ale on dokázal, že je hlavou rodiny a postaral sa o ňu a ich syna
od Pavol 2020-02-09
 

Toto je pár, ktorý si prešiel rôznymi prekážkami, ktoré otestovali ich lásku. Po narodení dieťaťa a komplikáciách počas tehotenstva matka stratila pamäť a začala úplne iný život. Steve, autor knihy But I Know I Love You, bol ten, kto musel vziať opraty svojej rodiny, dokazujúc, že láska nie je len o čokoláde a kvetoch, ale aj o tom, že tu je blízky bez ohľadu na to čo sa deje.

Príbeh plný vytrvalosti

Tento príbeh sa začal v roku 2012, keď potom čo zistili, že čakajú svoje prvé dieťa, Steve Curto a jeho snúbenca, Camre, dostali správu, že v 7 mesiaci tehotenstva trpí preeklampsiou, čo je stav vysokého krvného tlaku, ktorý sa vyskytuje u tehotných žien a môže byť veľmi nebezpečný pre matku aj dieťa. Počas návštevy u lekára Camre ako prvorodička vstúpila do stavu eklampsie, takže mala epileptický záchvat a musela podstúpiť pohotovostný zásah.

Camre musela tak podstúpiť cisársky rez, aby zachránila seba, ako aj dieťa. V tom čase sa narodil malý chlapec Gavin. Vážil iba 1800 gramov, ale napriek komplikáciám bol zdravý. Pre Camre to však nebolo také priaznivé. Počas chirurgického zákroku utrpela poškodenie mozgu v dôsledku mŕtvice, ktorá zabránila dostatku kyslíka vniknúť do mozgu. Stalo sa to blízko oblasti zodpovednej za pamäť, a v dôsledku toho úplne stratila svoje spomienky.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok 10 obetí, ktoré pre nás urobili rodičia, ani sme si to neuvedomili
Nasledujúci článok Orkán Sabine je na Slovensku, sila vetra cez 100 km/h