horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Marec 2020

Pozrite si vašu prognózu na marec 2020 podľa horoskopu
od Igor 2020-03-01
 

Jar sa blíži, prichádza mesiac marec a prríproda sa pomaly ale isto prebúdza, aka je vaša prognóza podľa horoskopu? Pozrite sa... 

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Milí Kozorožci, v prvých dvoch tretinách marca by sa vám malo vo všetkom dariť. V láske, práci i financiách. Koncom mesiaca to bude horšie, dajte si pozor predovšetkým na neočakávané výdavky. Vaše financie by sa vám tým určite o mnoho stenčili a mohli by ste čeliť nepríjemnej kríze. Ak sa rozhodnete pre nové projekty, začnite na nich pracovať hneď, na nič nečakajte. Neskôr by už nemuseli vyjsť tak dobre.

Láska a priateľstvo
Vy si lásku naozaj zaslúžite a tento mesiac vám ju dopraje plnými dúškami. A nebude to žiadny povrchný vzťah, ale niečo, čo človeka tak často nestretne. Láska, vášeň, romantika, jednoducho sa máte na čo tešiť.

Peniaze a práca
S financiami problémy nemáte. Máte našetrenú nejakú čiastku a navyše sa vám podaria isté obchody, ktoré vám vynesú peknú sumičku. Uvažujte o kúpe domčeka alebo chalupy. Je to veľmi dobrá investícia.

Rodina a vzťahy
S rodinou sa cítite naozaj fajn. Naplánujte si spoločnú dovolenku, len dbajte na to, aby tam každý mal niečo, čo ho baví. Môžete ísť na hory a zároveň mať v hoteli bazén, vírivku a saunu na relaxáciu.

Zdravie a kondícia
Váš organizmus si nemá načo sťažovať. Imunitný systém tiež pracuje na plné obrátky. Je veľmi pravdepodobné, že sa vám tentoraz vyhne chrípka aj ostatné zdravotné neduhy. Gratulujeme k výbornej kondícii.
 

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Príliš dobré obdobie vás, milí Vodnári, teraz nečaká. Napriek tomu zvoľte pozitívnejší prístup k životu. Každý problém má riešenie, netreba hádzať flintu do žita. Život je taká hojdačka, raz si hore, raz dole. A všetko musí mať svoj protipól. Aby si človek dokázal vážiť toho dobrého, musí najprv prejsť ťažším obdobím. Inak nespozná, že sa momentálne nachádza na vlne dobra. Takže všetko s úsmevom.

Láska a priateľstvo
V láske to nebudete mať ľahké. Uprednostňujete voľnejší vzťah bez väčších záväzkov, vaša polovička to ale vidí úplne inak. Navyše zistíte, že máte odlišný postoj k životu aj k tráveniu spoločného času.

Peniaze a práca
V práci zrovna úspech nezažívate. Máte problémy s nadriadeným, ktorý neberie nič, čo vymyslíte. Držte sa radšej späť. Nehádajte sa ani s kolegami, nikam by to neviedlo. Nechajte všetko radšej v pokoji.

Rodina a vzťahy
Momentálne sa cítite zle, pripadá vám, že všetky problémy sa hrnú na vašu hlavu a že už to nedávate? Musíte začať viac odpočívať, potom všetky trable uvidíte v inom svetle a ľahšie nájdete riešenie.

Zdravie a kondícia
Ak máte zablokovanú krčnú chrbticu, choďte si na masáže. Tam vám svaly odborne uvoľnia, namasírujú a vy sa zas budete cítiť lepšie. Len sa snažte nepripúšťať si žiadne starosti, to chrbtici vyložene škodí.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Teraz sa nachádzate na vlne úspechu. O záujem opačného pohlavia mať núdzu nebudete. V pracovnej sfére sa vám tiež bude dariť. Nápady budú prichádzať presne tak, aby ste stihli všetko spracovať a vykonať. Pocítite spokojnosť a šťastie, aj keď by ste si mali uvedomiť, že si tieto pocity môžete sami vyvolať svojím optimistickým prístupom k životu. Ani po finančnej stránke nebudete trpieť, skôr práve naopak.

Láska a priateľstvo
Bojíte sa zamilovať a držíte sa späť. Keď svoj strach zahodíte, uvidíte, že sa vám uľaví a budete si môcť naplno užívať všetko pekné, čo láska prináša. Večera pri sviečkach, výlety a nežná slova.

Peniaze a práca
Po finančnej stránke ste na tom veľmi dobre. Môžete si dovoliť kúpiť drahšiu vec, po ktorej túžite. Bohužiaľ to ale na nákup domčeka či chalupy stačiť nebude, ale máte nádej, že nájdete výhodný úver.

Rodina a vzťahy
Doprajte si dovolenku s rodinou a môžete vziať aj svojich priateľov. Bude väčšia zábava a deti sa tiež pohrajú medzi sebou. Pozvite všetkých na návštevu a spoločne všetko naplánujte do najmenších detailov.

Zdravie a kondícia
Vášmu zdravotnému stavu nie je čo vytknúť. Všetko v tele úplne funguje ako má, nie je teda nutné, aby ste mali nejaké obmedzenia. Veľa športujte a dbajte na zdravý spôsob života, vrátane pitného režimu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Podľa odborníkov budeme vyzerať o 20 rokov takto desivo! Veľký hrb, kŕčové žily, opuchnuté končatiny
Nasledujúci článok V Česku majú troch ľudí nakazených koronavírusom