pribehy 0 Zobrazení

Silné slová talianskeho lekára, ktorý odporúča a vysvetľuje nariadenia voči koronavírusu

Taliansky lekár dal silné odporúčania voči nezodpovedným ľuďom, ktorí aj napriek odporúčaniam a zákazom vychádzať vonku to ignorujú
od Pavol 2020-03-13
 

Koronavírus sa šíri po celom svete, ale jednou z najviac zasiahnutých krajín Európy je Taliansko, kde počet obetí koronavírusu prekročil hranicu 1000 obetí. Taliansko je počtom obetí aj počtom infikovaných celosvetovo na druhom mieste, zároveň tam aktuálne počet obetí aj počet ľudí s potvrdenou nákazou stúpa najrýchlejšie zo všetkých krajín.

Na celom svete sa novým koronavírusom nakazilo už vyše 133-tisíc ľudí, takmer päťtisíc osôb ochoreniu podľahlo. Najviac obetí, vyše tritisíc, pochádza z Číny, kde sa však podarilo šírenie vírusu dostať pod kontrolu.

Taliansky lekár Daniele Costa dal silné odporúčania voči nezodpovedným ľuďom, ktorí aj napriek odporúčaniam a zákazom vychádzať vonku do parku, či do obchodných centier to ignorujú. "Mnoho ľudí ešte nepochopilo level nebezpečenstva, v ktorom sa nachádza," hovorí vo videu taliansky lekár. "Ak dostanete koronavírus, tak s veľkou pravdepodobnosťou čelíte riziku obmedzenia dýchania, po ktorom vás napoja na respirátor, prestanete dýchať, po ktorom nastáva smrť"! Uvedomujete si to?"

Samotné video nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Banky reagujú na koronavírus, ponúkajú odklad splátok úverov a hypoték
Nasledujúci článok Slovenská biologička ponúkla návod, ako predísť šíreniu nákazy koronavírusu