horoskopy 0 Zobrazení

Ľudia v znamení Rýb sú tajomní, empatickí, ale majú aj svoje chyby

Jedná sa o najkomplikovanejšie povahy celého zverokruhu
od Pavol 2020-03-13
 

Jedná sa o najkomplikovanejšie povahy celého zverokruhu. Ľudia tohto znamenia tiež neradi odhaľujú svoje vnútro. Zistiť čo sa skrýva za neistotou a krehkosťou ale stojí za to.

Ryby rady vyhľadávajú nové dobrodružstvá. Milujú cestovanie, sú aktívne a nebojí sa riskovať. Niekedy sa kvôli svojej impulzívnosti ocitnú v patovej situácii, z ktorej potom len ťažko hľadajú cestu späť. Ryby sú veľmi citlivé. Ide presne o typy, ktoré plačú počas sledovania romantických filmov, alebo keď sa im zdá, že je tento svet príliš nespravodlivý. Ich reakcie sú ale vždy úprimné a ich schopnosť empatie im môže závidieť každé znamenie.

Ich citlivosť má ale aj svoje negatíva. Majú problém popísať, ako sa cítia a prečo sa tak cítia, pretože často preberajú emócie ľudí v ich okolí. Viac premýšľajú o tom, čo cítia alebo si myslia ostatní namiesto toho, aby mysleli na seba. To je pre nich zdrojom frustrácie.

Problém im robí tiež odlíšiť realitu od sveta fantázie. Často menia názory na základe svojich nejasných snov a predstáv. Neustále majú hlavu v oblakoch.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Slovenská biologička ponúkla návod, ako predísť šíreniu nákazy koronavírusu
Nasledujúci článok Zomrela známa česká speváčka