pribehy 1,383 Zobrazení

Smutný koniec talianskeho 60 rokov trvajúceho manželského vzťahu, manželia zomreli v ten istý deň kvôli koronavírusu

Jeden zo synov manželského páru vyrozprával príbeh svojich rodičov, s ktorými sa nemohol ani rozlúčiť
od Pavol 2020-03-15
 

Pocit osamelosti a izolácie ovplyvňuje obete a príbuzných v najviac ohrozenej oblasti Talianska kvôli koronavírusu. Severa Belotti a Luigi Carrara boli vo veku 82 a 86 rokov a žili spolu viac ako 60 rokov ako manželia. Obaja bohužiaľ zomreli tento utorok 10. marca s párhodinovým rozdielom: o 9,15 hod. a o 11 hodine ráno v talianskej nemocnici v Bergame. Boli ďalšími dvoma obeťami koronavírusu.

Rovnako ako mnoho rodín, ktoré dnes koronavírus zasiahol, syn talianskych manželov Luca,  ktorí zomreli na koronavírus v rovnaký deň sa na sociálnej sieti rozlúčil so svojími rodičmi emotívnou správou: “Čau otec a mama, tento zlý vírus si vás oboch vzal v rovnaký deň, budete sa hádavať aj tam hore? Myslím si, že áno, ale potom to ukončíte s objatím”, napísal.

Manželia žili v malom meste Albino v provincii Bergamo (Lombardsko), jednej zo severných oblastí najviac postihnutých epidémiou. Posledných 8 dní strávili zamknutí vo svojom dome s vysokými horúčkami, než ich prijali v sobotu a nedeľu do nemocnice.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Tento internetový obchod je podvod: Zdravotné rúška nebudú nikdy doručené!
Nasledujúci článok Od zajtra budú zatvorené maloobchodné predajne