zaujimavosti 5,938 Zobrazení

Toto je zamestnanie, v ktorom má žena najčastejšie tendenciu podvádzať svojho partnera

Myslíte si, že nevera sa týka iba osobných asistentiek?
od Pavol 2018-07-10
 

Zaľúbia sa do šéfa a zabudnú, kde je sever. Výskum však ukazuje, že oveľa viac podvádza iná skupina žien. Tie, od ktorých by ste to absolútne nečakali...

Niektoré zamestnania so sebou prinášajú pocit absolútnej frustrácie. Ak vám chýba sebahodnota a ocenenie, podľa viacerých psychológov máte tendenciu hľadať šťastie v cudzom náručí. Väčšinou si ženskú neveru spájame s lukratívnymi zamestnaniami, v ktorom žena využije ženské zbrane, len aby sa trošku posunula v kariérnom rebríčku. Netreba však všetky ženy hádzať do jedného vreca.

K nevere vedie veľa ciest. Ženy však málokedy podvádzajú preto, lebo by nevedeli udržať na uzde svoj sexuálny chtíč. Väčšinu žien k tomu vedú rôzne emocionálne dôvody. Ak ju neustále ponižuje partner, alebo je vo vzťahu nešťastná, či sa chce jednoducho manželovi pomstiť za neveru a tak skúša metódu „Oko za oko, zub za zub.“

Jedna štúdia sa zamerala na vcelku neobvyklý pohľad na neveru. Zaujímala sa o to, v ktorom zamestnaní majú ženy najväčšiu tendenciu podvádzať. A zdroje informácií hľadala na britskej stránke Illicit Enconters, ktorá je vlastne zoznamovacím portálom, v ktorom môžete nájsť viac ako 10-tisíc profilov. Takých zoznamiek je dosť, však? No táto stránka sa líši jedným „nepodstatným“ detailom. Užívatelia na nej sú zadaní, a jednoznačne hľadajú mimomanželský pomer.

Okolo 20 percent užívateliek stránky uvádza, že sa cítia osamelo, pričom 27 percentám žien ide vyslovene o sex. Jediné, po čom túžia, je uspokojiť fyziologické potreby. Christian Grant, ktorý je hovorcom stránky, však svetu poskytol informáciu, ktorá jednoznačne stojí za pozornosť.

Až 20 percent žien tvoria ženy v domácnosti, iným slovom gazdinky. Áno, to sú tie, ktorých jedinou náplňou je starať sa o manžela a domácnosť. Máloktorá žena však ako malé dievča snívala o tom, že sa stane gazdinkou na plný úväzok. A práve táto skupinka žien má najväčšiu tendenciu podvádzať.

loading...
Tags nevera
Predchádzajúci článok Znova! V zamknutom aute bolo len 4-mesačné bábätko!
Nasledujúci článok Nevesta prekvapila najlepším tancom so svojím otcom počas svadby