hudba 0 Zobrazení

Karmen Pál-Baláž predstavila letný videoklip v 4K kvalite

Vo videoklipe piesne Zažiť ešte raz si zahral aj jej priateľ
od Pavol 2020-04-30
 

Karmen Pál-Baláž pripravila ďalší singel zo svojho albumu Kúzlo - „Zažiť ešte raz“. Pred 2 dňami zverejnila aj na Youtube videolip, ktorý bol nahraný vo vysokej 4K kvalite, a v ktorom si zahral aj jej priateľ. 

Vzhľadom na aktuálnu pandémiu koronavírusu prebiehalo natáčanie za prísneho dodržiavania hygienických štandardov, opisuje speváčka natáčanie videoklipu: „Koronavírus nám natáčanie dá sa povedať, že aj zľahčil aj sťažil. Zľahčil nám ho v zmysle, že priestory, kde sme chceli točiť, sme nemuseli “odľudňovať“, ale zároveň v rámci obstarávania rekvizít a oblečenia nám zatvorené obchody značne skomplikovali situáciu.“

Karmen sa len niekoľko týždňov predtým vrátila aj s priateľom z Nemecka, takže aj natáčanie sa muselo posunúť kvôli povinnej karanténe. Keďže ju však absolvovala s priateľom Jarom, bolo rozhodnuté aj o jej hereckom partnerovi. "Mám veľkú radosť, že si v klipe so mnou zahral Jaro. Tajne som si to aj priala mať s ním spoločný klip plný lásky, ale nevedela som si ani predstaviť, že na to príde vhodná chvíľa. Bolo to milé natáčanie, pri ktotom som sa nemusela na nič hrať, len byť sama sebou."

Samotný videoklip nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Deti z osady v Krompachoch tvrdia, že ich zbili policajti za to, že opustili karanténu
Nasledujúci článok Máme rekordný počet testovaní na COVID-19