pribehy 16,480 Zobrazení

Zmenila starý autobus na svoj dievčenský byt a výsledok je úžasný!

Aj zo starého autobusa môže vzniknúť útulný dom
od Pavol 2018-07-11
 

V roku 2015 začala Jessie Lepskin dobrodružstvo remodelovania starého autobusu GMC z roku 1966 a jeho premenu na prvý byt. Transformácia nebola rýchla ani jednoduchá, pretože trvalo tri roky, kým sa podarilo dokončiť projekt, ktorý sa začal vďaka záujmu o starostlivosť o životné prostredie.

Jej nový motorový dom bol inšpirovaný hľadaním ekologického života; starý stroj, ktorý už nebude slúžiť ako dopravný prostriedok, teraz slúži ako útulný domov.

"Prvý prístup k alternatívam udržateľného života bol dokumentárny film Garbage Warrior. Zaujímal  som sa o víziu architekta Michaela Reynoldsa, ktorý navrhuje budovy s využitím recyklovaných materiálov. Tak som začal konzumovať viac kultúry udržateľného života. V čase, keď som videla tento autobus na predaj, na eBay, to sa zdalo byť dokonalým riešením nato ako začať".

Ona je Jessie Lepskinová

Jej snom bolo stať sa nezávislou a dozvedieť sa viac o udržateľnom živote, okrem cestovania a spoznávania sveta v motorovom dome.

Takto vyzeral autobus, keď ho Jessie kúpila

Priznáva, že najťažšou vecou bolo nájsť niekoho kto by jej mohol pomôcť remodelovať vozidlo. No na ďalšej strane nájdete fotografiu, ako sa jej podarilo z tohto starého šrotu urobiť útulný byt.

loading...
Predchádzajúci článok Zomrel herec Václav Glazar
Nasledujúci článok Chorváti a Francúzi vo finále majstrovstiev sveta vo futbale