zaujimavosti 0 Zobrazení

Hlavný hygienik zareagoval na návrh od trenéra Molnára ísť do Extrémnych premien

Takto zareagoval hlavný hygienik na návrh zúčastniť sa šou Extrémne premeny
od Pavol 2020-10-19
 

Pred pár dňami fitnes tréner Maroš Molnár napísal na sociálnej sietí, že je ochotný zobrať hlavného hygienika Mikasa do šou Extrémne premeny. Takto nato zareagoval hlavný hygienik Mikas.

Od 15. októbra platia v našej krajine prísne opatrenia kvôli novej vlne koronavírusu, ktoré sa dotkli viacerých prevádzok medzi ktoré patria aj fitness centrá. "Píšete mi, aby som pána Mikasa zobral do Extrémnych premien. Ale to nemôže vychádzať z vás, musí to chcieť on sám. Hlavne by nemal zakazovať šport. Ja som otvorený každej výzve. Som odhodlaný pomôcť aj pánovi Mikasovi,“ napísal pred niekoľkými dňami na svojom profile fitness trenér Molnár, ktorý motivuje účastníkov Extrémnych premien.

Netrvalo dlho a Ján Mikas sa k ponuke zúčastniť sa šou Extrémne premeny, vyjadril. „Pán hlavný hygienik si váži ponuku pána Maroša Molnára a zvažuje ju,“ vyjadrila sa pre portál cas.sk hovorkyňa Úradu verejného zdravotníctva SR Dáša Račková. „Prísnejšie dočasné opatrenia sa mu navrhovali ťažko, pretože si uvedomuje, že mnohým skomplikujú situáciu, vrátane majiteľov fitnescentier,“ doplnila hovorkyňa vo svojej reakcii.

loading...
Predchádzajúci článok Taliansky tínedžer Carlo Acutis by mohol byť prvým tisícročným svätcom
Nasledujúci článok Kto sa nepreukáže negatívnym testom, pôjde do karantény. Inak dostane pokutu 1650 eur