pribehy 1,575 Zobrazení

Neuveriteľne: V Mexiku novorodenec prežil šesť hodín v mrazivej márnici

Otec našiel malého chlapca nažive, pozrite si video
od Pavol 2020-10-25
 

Predčasne narodený novorodenec v 23. týždni tehotenstva, niečo viac ako päť mesiacov, zostal v nemocničnej márnici približne šesť hodín. Potom zamestnanec pohrebného ústavu a otec dieťaťa našli dieťa živé.

Skoro ráno 21. októbra 2020 dorazila žena do nemocnice General Zonal N20 de La Margarita v meste Puebla v Mexiku so žiadosťou o starostlivosť. Manžel ženy podľa miestnych médií uviedol, že jeho partnerka trpela hypertenziou a lekári sa rozhodli vyvolať pôrod, aby sa predišlo možným komplikáciám v tehotenstve. Dieťa podľa správy z nemocnice nemalo žiadne vitálne funkcie, bolo vyhlásené za mŕtve a bolo poslané do márnice, kde zostalo približne šesť hodín. Zdravotnícky personál zdravotného ústavu informoval matku a otca o smrti dieťaťa. Otec sa rozhodol vykonať príslušný postup a kontaktovať pohrebníctvo. "Povedali mi, že sa narodilo mŕtve. Išiel som sa na neho pozrieť so zamestancom z pohrebného ústavu, aby sme vyzdvihli plod, ale keď sme vošli a muž z pohrebiska odkryl telo, aby som mohol rozoznať dieťa, ešte malo stále vitálne funkcie,“ povedal otec novorodeniatka pre miestne médiá.

Otec so svojím mobilným telefónom nahral video, ktoré koluje po sociálnych sieťach, kde je pozorované, že sa maloletý pohybuje a je počuť jeho krik. Hlas žiada o pomoc pre malého.

Samotné video nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Vedci zistili, že muži dospievajú oveľa neskôr ako ženy
Nasledujúci článok Lockdown na Slovensku vyriešil Rytmus po svojom