pribehy 0 Zobrazení

Smútiaca matka zdieľa srdcervúcu fotografiu svojho štvorročného syna po tom, čo zomrel na rakovinu

Nie je nič horšie, keď sa rodičia musia pozerať na svoje trpiace dieťa, ktorému nie je pomoci.
od Pavol 2020-11-12
 

Matka 4-ročného chlapca, ktorý prehral boj proti rakovine, sa vo virálnom príspevku na Facebooku otvorene baví o realite života bez svojho syna.

Malý štvorročný Nolan musel už od svojich dvoch rokov prežívať obrovské utrpenie a veľkú bolesť, ktorú si nikto z nás nedokáže predstaviť. Zomieral a hoci bol ešte len malý, jeho rodičia ho naučili, že dobré deti pôjdu do neba, takže Nolan vedel, že v nebi je krásne a že sa mu tam uľaví. Jeho matka dnes prežíva obrovskú bolesť. Nolan už bohužiaľ na tomto svete nie je a šialenú mučivú bolesť zažíva jeho matka dodnes zakaždým, kedy si spomenie na to, ako sa jej synček trápil a ona mu nemohla nijako pomôcť.

Nolan ochorel agresívnou formou rakoviny rabdomyosarkomem. Tento druh rakoviny napáda kosti a je veľmi ťažké ju vyliečiť. Tak ťažké, že z veľkej väčšiny toto ochorenie končí smrťou. Od diagnostikovaní tejto formy rakoviny Nolan odolával dlhých 15 mesiacov plných neznesiteľné bolesti. Všetko pritom začalo veľmi nevinne.

Nolan si jedného dňa začal sťažovať na upchatý nos, načo jeho rodičia usúdili, že pôjde o prechladnutie. Po čase, keď nádcha neustúpili a Nolan sa často cítil veľmi unavený a všetko ho bolela, rodičia ho vzali k doktorovi. Bolestivá správa o stave Nolana rodičia doslova zranila. Rakovina napadla jeho kosti a šírila sa veľmi rýchlo.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Tags rakovina
Predchádzajúci článok Viete, čo spôsobí, že pri nakazení koronavírusom stratíte čuch, a ako ho získať späť?
Nasledujúci článok Výherca Eurojackpotu sa stále neprihlásil, zostáva mu menej ako týždeň