pribehy 0 Zobrazení

Novoročná oslava sa pre 60 pasažierov skončila potopením lode

Potopila sa loď so 60 pasažiermi na palube
od Pavol 2021-01-04
 

Loď, ktorá cestovala tento piatok 1. januára v Puerto Vallarta, sa potopila, našťastie sa nikto z turistov, ktorí uviazli na niekoľko minút nezranil. Podľa úradov došlo iba k materiálnym škodám; Tiež odhalili, že k nehode došlo počas stretnutia, na ktorom 60 turistov oslavovalo Nový rok. Podľa jednotky štátnej civilnej ochrany a hasičov Jalisco (UEPCBJ) informovali, že zo 60 turistov nebol nikto z nich zranený. Okrem toho zdôraznili, že k nehode došlo na palube katamaránu menom Canuwa, cestujúci boli vyzdvihnutí na pláži Quimixto.

Podľa útvaru štátnej civilnej ochrany k nehode došlo približne o 11:43 hod., Keď bola loď 400 metrov od pobrežia. Všetko sa to začalo, keď silné vlny zasiahli čln a voda vnikla do strojovne, čo spôsobilo zaplavenie člna. Loď aj mobilné telefóny, tablety, fotoaparáty a ďalšie technologické zariadenia, ktoré prevážali, sa potopili; zatiaľ čo turistov zachránili a bez poškodenia sa dostali na pláž. V okamihu, keď sa čln začne potápať a cestujúci odchádzajú, je už na sociálnych sieťach virálny.

Niektorí dokonca tvrdia, že ide o mexickú verziu slávneho filmu Titanic, inšpirovaného skutočnými udalosťami. Aj keď pri tej tragickej nehode zomrelo veľa ľudí. Ostatní sa medzitým z nešťastia potešili a pripomenuli, že stále existuje pandémia COVID-19, ktorá zo stretnutí robí zdroj infekcie.

Samotné video nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Ako dieťaťu jej mama odrezala obidve ruky, aj napriek tomu sa naučila písať, šoférovať a našla si lásku
Nasledujúci článok Spolu a držiac sa za ruky to bola srdcervúca smrť matky s dcérou