zaujimavosti 532 Zobrazení

Eurojackpot minulý piatok potešil dvoch Slovákov

Budúci piatok sa bude hrať až o 90 miliónov eur
od Pavol 2021-01-14
 

Minulý týždeň v piatok 8. januára sa hralo v medzinárodnej lotérii Eurojackpot o fantastických 72 miliónov eur. Šťastie však nemal ani jeden z obrovského množstva hráčov, jackpot preto narástol, a tak sa bude tento piatok 15. januára hrať už o maximálnu výhru – 90 000 000 eur.

Napriek tomu, že žiaden hráč nemal to šťastie, aby jeho čísla boli vyherné dvaja z nich si prišli k slušnej peňažnej výhre. Jeden zo slovenských hráčov získal v druhom poradí skvelú výhru 270 341 eur. Rovnako veľkú výhru získali aj šiesti hráči z Nemecka, dvaja zo Švédska, jeden zo Slovinska a jeden zo Španielska, informoval o tom na svojom portáli TIPOS.

Výherca uzavrel stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Pri uzatváraní stávky sa spoľahol na náhodný výber čísel.

V piatok mal mimoriadne šťastie ďalší hráč, ktorý si k obľúbenej číselnej lotérii Eurojackpot priplatil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER, a práve v nej  vyhral výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur. Išlo o hráča, ktorý uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Žilinskom kraji. 

loading...
Predchádzajúci článok Našli sa dva účinné lieky, ktoré pomáhajú pacientom s covidom
Nasledujúci článok Culkin sa pripojil k výzve, aby bola vystrihnutá scéna s Donaldom Trumpom vo filme Sám doma 2