pribehy 0 Zobrazení

Humenčanke, ktorej vyšiel antigénový pozitívny test vydali certifikát s negatívnym výsledok, ktorý si vydobila

Mobilné odberové miesto obvinila z toho, že naháňajú počet pozitívnych prípadov
od Pavol 2021-02-19
 

Na východnom Slovensku v Humennom sa odohral nezvyčajný prípad pri antigénovom testovaní, keď sa prišla otestovať pani Jana, ktorá podľa jej slov trávila celé dni doma s deťmi, a že aj nákupy jej nosí suseda. Výsledok antigenového testu jej však vyšiel pozítivny, informoval o tom portál Korzár.

Zdravotníčka, ktorý jej test vykonavala zbadala náznak druhej čiarky, čo indikuje pozitivitu testu, a tak vystavila pani Jane pozitívny certifikát. Tá však pozitivitu odmietla, so zdravotníčkou sa začala hádať a mobilné odberné miesto obvinila z toho, že s testami manipuluje.

Napokon zdravotníkov presvedčila, aby jej urobili výter druhýkrát, lenže aj druhý test vyšiel pozitívne. Prevádzkovateľ odberného miesta za svojou zdravotníčkou stojí a poznamenal, že antigénové testy nemajú 100-percentnú spoľahlivosť. Pani Jana si tak prvý test zdokumentovala na fotkách aj videu, odišla na iné testovacie miesto, kde jej spravili nový test a ten vyšiel negatívne. Nahnevaná Humenčanka sa vrátila na pôvodné odberné miesto, kde po verbálnom konflikte dosiahla svoje a zdravotníčka jej nakoniec vydala negatívny certifikát, keď sa vyhrážala, že zavolá políciu. „Mala svoju pravdu, ktorú si nedala nijakým spôsobom vyvrátiť, a stále tvrdila svoje. Bol to veľmi nepríjemný atak z jej strany,“ opisoval testovanie prevádzkovateľ odberného miesta. 

Odmietla verejné PCR testy, a tak šla k súkromnej spoločnosti do Prešova, kde jej PCR test vyšiel negatívne. Naďalej tak trvá na tom, že antigénové testy neukazovali pozitivitu a ona bola po celý čas negatívna.

zdroj: korzar.sk, foto: pixabay.com

loading...
Predchádzajúci článok Lekári bijú na poplach, nepoužívajte mobily na toalete, môže to mať fatálne následky
Nasledujúci článok Toto si musíte pozrieť! Slovák, ktorý rozpráva 19 jazykmi v ruskej televízii na sociálnych sieťach spôsobil rozruch