sport 1,722 Zobrazení

Petra Sagana a manželku Katku čaká rozvod!

Peter Sagan zverejnil na svojom Facebooku status, ktorým verejne oznámil rozchod s manželkou Katkou.
od Pavol 2018-07-20
 

Peter Sagan, ktorý na Tour de France bojuje o svoj šiesty zelený dres, šokoval fanúšikov správou o rozpade jeho ani nie 3-ročného manželstva.

Momentálne asi najpopulárnejší cyklista Peter Sagan prekvapil všetkých fanúšikov, keď na svojom facebooku oznámil, že sa s manželkou Katkou rozhodli rozísť.

Správe o rozpade vzťahu, tejto na pohľad vždy šťastnej dvojice, nič nepredchádzalo. Podľa jeho statusu sa rozišli v dobrom a dôležitý je synček, ktorý v októbri oslávi jeden rok. S manželkou Katkou sa vzali 11.11. v roku 2015 a spolu vychovávajú synčeka Marlona.

"Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme sa ako pár rozišili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie.

Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marolona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje. 

Viac to už nebudem komentovať a chcem sa vopred poďakovať všetkým za rešpektovanie môjho súkromia," zverejnil Peter Sagan v angličtine na svojej facebookovej stránke.

Ľudia tomu podľa komentárov ale neveria. Myslia si, že mu niekto hackol profil. Podozrivé pre nich je, že tak zásadnú informáciu zverejnil počas Tour de France, kde sa potrebuje naplno sústrediť. Navyše sa správa o rozchode objavila iba v angličtine a iba na jeho Facebooku. 

zdroj:Facebook/petersagan

loading...
Predchádzajúci článok Montéri v dielni
Nasledujúci článok 5 znakov, že tvoj partner je zamilovaný do bývalej