zaujimavosti 283 Zobrazení

Koronavírus zasiahol aj výrobu televíznych relácií

Joj ruší výrobu vianočných špeciálov, ohrozené finále veľkých šou
od Pavol 2021-11-23
 

Koronavírus opäť zasiahol do výroby televíznych relácií a seriálov, televízie zastavili už aj viaceré televízne plány. Televízie v ostatných dňoch rušia viaceré plánované nakrúcania, na ktorých televízie pravidelne testujú hercov aj členov štábu a zachytávajú pozitívne prípady na koronavírus. V prípade pozitívneho testu musia nielen pozitívne testovaní, ale aj ich kontakty z výroby, podstúpiť karanténu.

Televízia JOJ mala v pláne okrem vianočného Inkognita tento rok do vianočného týždňa pripravovať aj sviatočný špeciál relácie Všetko, čo mám rád a rovnako rodinnej šou V siedmom nebi, ktorá sa mala podľa prvých plánov objaviť vo vysielaní netradične v nedeľu 26. decembra.  Televízia JOJ len prednedávnom informovala o komplikáciách s nakrúcaním Siedmeho neba a nových príbehov. Televízia mala aktuálne nakrúcať štúdiovú časť programu. “Viaceré rodiny avizujú – covid. Fakt neviem, či sa podarí nejako „prehodiť” príbehy. Máme ešte nakrúcať ďalšie príbehy – z viacerých rodín, ktoré riešime – avízo – covid. Reálne začínam mať obavu, či sa z tohto bude dať nejako „vysomáriť”. Držte palce, tečie nám do topánok…“ napísal moderátor Vilo Rozboril na sociálnej sieti.

Najlepšie z celej situácie dopadla verejnoprávna RTVS, ktorá ešte v júni vyrobila silvestrovské vydanie Milujem Slovensko, rovnako tak silvestrovský špeciál šou Pečie celé Slovensko.

Markíza už, stihla pripraviť vysielanie premiérovej Chart Show na stredu 1. decembra, rovnako tak nakrútila premiérové vstupy do silvestrovského vydania relácie, ktoré však bude aj tento rok primárne zostrihom zo starých vydaní. Doplnené bude o vstupy Adely Vinczeovej, Dana Dangla a Juraja Čurného.

zdroj/foto: TV Markíza, JOJ, RTVS, mediaboom.sk, pixabay.com

loading...
Predchádzajúci článok Počet nakazených pribúda aj v Portugalsku, v krajine je zaočkovaných 87% obyvateľov
Nasledujúci článok Smutná správa! Vo veku 81 rokov zomrela filmová sestra Winettoua