zaujimavosti 0 Zobrazení

Z trhu sťahujú túto klobásu, reťazec hovorí o kontaminácii

Zamestnanci obchodného reťazca Lidl odhalili nevyhovujúcu klobásu. 
od Pavol 2021-12-11
 

Zamestnanci obchodného reťazca Lidl odhalili nevyhovujúcu klobásu. “Spoločnosť Lidl Slovenská republika, v.o.s. informuje o stiahnutí produktu Šunková klobása „Pikok“ ca. 400g, dátum spotreby 17.12.2021, šarža 4877621 od dodávateľa Mark’s Sp. Z.o.o. z trhu,” informovali pracovníci Lidl na ich webe. Ako ďalej dodávajú, v tomto produkte totiž zistili prítomnosť kontaminantov.

Skontrolujte si preto svoje kuchyne a uistite sa, či túto klobásu nemáte doma náhodou aj vy. Ak áno, spoločnosť Lidl svojich zákazníkov upozorňuje, aby uvedený produkt nekonzumovali. “V prípade, že ste si spomenutý produkt zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne, pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku,” dodávajú zamestnanci spoločnosti Lidl.

Upozorňujú však, že “uvedené sa týka výlučne produktu Šunková klobása „Pikok“ ca. 400g, dátum spotreby 17.12.2021, šarža 4877621 od dodávateľa „Mark’s“ Sp. Z.o.o. Ostatných šarží a iných produktov predávaných vspoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s. sa táto výzva netýka.”

zdroj/foto: lidl.sk

Predchádzajúci článok Toto túlavé šteniatko si v našlo útočisko v Betleheme pred kostolom a schúlilo sa pri postavičke znázorňujúcej Ježiška
Nasledujúci článok Muž dal svojej nevernej manželke po rozvode polovicu všetkého, čo spolu nadobudli