pribehy

Mladík nahral na sociálne siete video zo svojej práce, kde si pochvaľoval, že takmer nič nerobí, video sa stalo virálnym a z práce ho vyhodili

Muž sa začal nahrávať uprostred pracovného dňa, aby porozprával, o čom bola jeho práca.
od Pavol 2022-07-21
 

Dávajte si pozor na to, čo hovoríte na sociálnych sieťach! Preukázal to pracovník, ktorý dostal výpoveď po tom, čo vo videu odhalil, že má najjednoduchšiu prácu na svete. Prezradíme vám, prečo sa video stalo virálnym a prečo sa klip dostal do rúk ich šéfov.

Pracovník zo Spojeného kráľovstva uviedol, že pracovať pre spoločnosť, v ktorej pracoval – pre britský reťazec supermarketov Sainsbury's, bolo veľmi jednoduché. "Ak chcete ľahkú prácu, choďte pracovať do Tesca - inej spoločnosti - Sainsbury's a robte tieto prekliate dodávky. Je to možno tá najjednoduchšia práca, akú som kedy mal, najlepšie platená a starajú sa o mňa," povedal vo videu, ktoré nahral na sociálne siete.

Povedal, že len čaká na zadanie objednávky. Okrem toho ubezpečil, že nikto z klientov sa k nemu nesprával zle. "Nerobím toho veľa, len sedím na kraji cesty a čakám na zadanie týchto objednávok. Všetci zákazníci sú milí a nezažil som žiadnu situáciu, kedy by boli na mňa odporní," povedal. Pracovník však kritizoval iné pozície v spoločnosti: "Nepracujte vo vnútri v supermarketoch, to je svinstvo a nuda. Vážne, ak chcete robiť ľahkú prácu, robte toto," uzavrel.

@olliedtutt #fyp #sainsburys original sound - ChubbyKid

Pokračovanie na ďalšej strane...

Predchádzajúci článok Spustilo sa očkovanie 4. dávkou vakcíny proti covidu
Nasledujúci článok Dôchodcov čaká historicky najvyšší nárast penzií. Aká bude priemerná starobná penzia?