pribehy

Matka s dcérou minuli milión a pol, aby si boli viac podobné. Teraz sú celému svetu na smiech

Georgina a Kayla z Veľkej Británie minuli viac ako milión a pol, aby vyzerali rovnako
od Pavol 2022-07-25
 

Georgina a Kayla z Veľkej Británie „robia všetko spoločne“. Aj keď táto informácia sama o sebe pôsobí značne kontroverzne, skutočnosť, že chcú vyzerať rovnako, je ešte šokujúca. Matka s dcérou už minuli dohromady viac ako milión a pol, aby si boli čo najviac podobné. Neskutočne vysoké množstvo peňazí bolo pridelené pre operácie pŕs, opaľovanie, injekcie pier, predlžovanie vlasov, nechtov, bielenie zubov, výplne tvárí, botox a permanentný make-up.

Obe sa chcú čo najviac podobať anglickej modelke. Matka i dcéra pri svojej metamorfóze nasledujú krásu tretej osoby, ktorá pre nich vždy bola ideálom krásy. Reč je o anglickej modelke Katie Price. Vidíte nejakú podobnosť? Z čoho financujú svoju metamorfózu? 20-ročná Kayla otvorene hovorí, že ako striptérka pracuje od 17 rokov a nehanbí sa za to.

Poukazuje na to, že v klube stretla muža, ktorý jej dával veľké vreckové. Peniaze, ktoré od neho dostala, utratila za nohavičky a drahé plastické operácie. Prvá, ktorá zahŕňala zväčšenie pŕs, absolvovala v 18 rokoch. Odvtedy sa jej prsia menili takmer nepretržite. Čo hovorí jej mama? Ako sa ukázalo, nevadí jej to. Absolútne jej nevadí, že Kayla má sponzora a vyzlieka sa kvôli nadržaným mužom. Pokiaľ si má týmto spôsobom zarábať peniaze na operácie a následne vyzerať tak, ako chce, potom prijíma to, čo jej dcéra robí.

Tags
Predchádzajúci článok ÚRSO ukázal očakávané ceny elektriny, plynu a tepla na rok 2023
Nasledujúci článok Dievčatko z legendárnej reklamy na Kofole sa vracia. Spoznali by ste herečku po 20 rokoch?