pribehy

Dievčatko z legendárnej reklamy na Kofole sa vracia. Spoznali by ste herečku po 20 rokoch?

Reklama na Kofolu nám rok čo rok pripomína, že sú Vianoce, ako sa zmenila jej mladá aktérka?
od Pavol 2022-07-25
 

"Ja nemusím, ja už ho vidím," slávna veta z dvadsať rokov starej reklamy na Kofolu rok čo rok nám pripomína, že sú Vianoce. Hlavnou aktérkou scénky je malé dievčatko, vtedy trojročná Sandra Flemrová. Aj keď už sa herectvu nevenuje, po dvoch dekádach sa k reklame vracia a znova pod značkou Kofoly. Len prasiatko so zahnutými zubami nahrádza systém vratných sklenených fliaš.

Obľúbená u detí aj rodičov. Reklama na Kofolu, kde sa malé trojročné dievčatko uprostred zasneženého lesa pýta otecka, či bude mať prasiatko „bude mať také veľké zahnuté zuby dohora“, beží v televíziách nepretržite takmer od začiatku nového tisícročia.

Herečka Sandra Flemrová má v súčasnosti 23 rokov a reklame sa už nevenuje, pracuje ako sestra v zubnej ambulancii. „Pri nakrúcaní vianočnej reklamy na Kofolu mi boli 3 roky. Pamätám si len pár zábleskov ako napríklad guľovačku so štábom. Reklama sa mi ale napriek tomu silne zapísala do života,“ opísala Flemrová na oficiálnom webe Kofoly. Teraz sa k reklame znova vracia. Opäť spojila svoju tvár so značkou Kofola.

Spoločnosť propaguje v Českej republike systém vratných sklenených fliaš pod názvom Cirkulka a práve Flemrová je tvárou nového spotu. „S Cirkulkou vraciame do domácností osvedčené sklenené fľaše. Nápad vrátiť spolu s nimi do hry aj dievčatko „nie, nie, ja nemusím, ja už ho vidím“ prišiel úplne prirodzene,“ vysvetlil marketingový riaditeľ Kofoly ČeskoSlovensko Pavol Chalupka. Sandra Flemrová podľa neho patrí k mladej generácii, pre ktorú je udržateľnosť kľúčová.

Reklama sa tvorila na Slovensku v blízkosti Záhoria. „Milujem prírodu a čas strávený v krásnej slovenskej krajine bol pre mňa nabíjajúci. Všetci ľudia pri nakrúcaní boli neskutočne milí. V priebehu toho dňa som zažila snáď všetky emócie,“ opísala Sandra Flemrová svoje zážitky z natáčania reklamy.

Predchádzajúci článok Matka s dcérou minuli milión a pol, aby si boli viac podobné. Teraz sú celému svetu na smiech
Nasledujúci článok Horúčavy končia? Na Slovensko mieria vlny búrok a výdatných zrážok