horoskopy 12,083 Zobrazení

Toto sú znamenia zverokruhu, ktoré udržia akékoľvek tajomstvo

Bez ohľadu na to, čo robíme pre našich priateľov, vždy sa spoliehame, že naše tajomstvá dokážu zachovať.
od Pavol 2018-06-13
 

V dneš­nej dobe je pria­teľ­stvo omnoho cennejšie, ako bolo pred­tým. Vďaka tomu, že ľudia si vytvárajú priateľstvá na so­ciál­nych sie­ťach si mu­síme poc­tivo vy­be­rať len tých pra­vých pria­te­ľov a ta­kých, ktorí k nám budú úp­rimní. Vo všeobecnosti nás sociálne médiá úplne zmenili spôsobom, akým vidíme našich priateľov a spôsob, akým oni vidia nás.

Spísali sme pre vás zoznam znamení zverokruhu, ktoré dokážu udržať tajomstvo. 

1. Muž v zna­mení Ryby – on je ten naj­ver­nejší

Ryby muži sú najvernejší zo všetkých znamení zverokruhu; preto je ich schopnosť udržať tajomstvo najlepšia zo všetkých mužských znamení zverokruhu! Ryby muži sú takí citliví, že len zriedka chcú zradiť ostatných; týmto spôsobom sa chránia pred zranením, ak cítia, že sú v prvom rade lojálni.

2. Muž v zna­mení Vod­nára – vie udr­žať ta­jom­stvo skryté

Pokiaľ ide o prezradenie tajomstiev druhých, nikdy by to neurobil. Je to hlavne preto, že sotva rozpráva a prezrádza tajomstvá, ktoré má sám, tak prečo by sa obťažoval s tajomstvami iných? Je príliš zaneprázdnený nad niečím, čo sa stalo pred dvomi dňami, čo ho stále znepokojuje alebo je príliš zaneprázdnene zameraný na niekoho.

3. Žena v zna­mení Vod­nára – je prí­liš lo­jálna na to, aby ta­jom­stvo po­ve­dala na­hlas

Ženy v znamení Vodnára sú rovnako lojálne a sú odhodlané ako ich mužské náprotivky. Nie je oddaná len priateľom, ale aj jej rodine, práci a samej sebe. V skutočnosti jedným z najviac oddaných znamení zverokruhu.

4. Muž v zna­mení Panny – vždy musí mať pravdu, no tvoje ta­jom­stvo udrží

Muž v znamení Panny je jedným z najpopulárnejších chlapcov, s ktorými sa stretnete. Je to klasický chlap, ktorý vždy je korektný k svojim rovesníkom, k svojej práci. Takže, keď príde na odhalenie vašich hlbokých tmavých tajomstiev, zistíte, že muž v znamení Panny to jednoducho neurobí.

5. Žena v zna­mení panny – je in­tro­vertná, preto jej ne­robí prob­lém nič ne­prez­ra­diť

Žena v znamení Panny môže byť naopak oproti mužovi o niečo viac rozhodnejšia, keď sa cíti rozrušená alebo kritická vo svojich zlých dňoch, ale z väčšej časti sa drží a zameriava sa hlavne na seba.

6. Muž v zna­mení Ko­zo­rožca – ne­s­klame pria­teľa

Muž v znamení Kozorožca je niekto, kto je pokojný, nie príliš extrovertný. Je ľahko čitateľný, predvídateľný a ľahko zabávny a spokojný. Nemusíte sa báť, žeby prezradil vaše tajomstvá, a preto sa budete cítiť bezpečne.

loading...
Predchádzajúci článok Na východnom Slovensku padali 4 centimetrové krúpy!
Nasledujúci článok Škandál s Natáliou Oreiro v Rusku: mala na sebe tričko s gay vlajkou a hrozilo, že jej vezmú pas