zaujimavosti 0 Zobrazení

Ako vyzerajú hlavné predstaviteľky seriálu Xena dnes?

Ako sa zmenili hlavné predstaviteľky seriálu Xena
od Pavol 2018-07-30
 

Iste si pamätáte na Xenu. Odvážnu princeznú bojovníčku, ktorú sme ako malí s radosťou sledovali v televízii. Ako sa asi zmenila jej predstaviteľka, herečka Lucy Lawless, od doby, kedy padla prvá klapka? A čo jej seriálová kamarátka Gabriela?

 

Seriál Xena nešlo nemilovať. Bola to totiž neporaziteľná a sexy žena, ktorá kopije a nože ovládala lepšie než ktorýkoľvek chlap. Jej odvaha bola neuveriteľná a my pri televíznych obrazovkách sme zakaždým ani nedýchali a sledovali sme, ktorého protivníka táto hrdinka opäť premôže.

Seriál sa začal nakrúcať v roku 1995 a od jeho uvedenia teda uplynulo už mnoho rokov. Vzťahy, ktoré vtedy vznikli na pľaci, však vydržali dodnes. Herečka Lucy Lawless sa stále kamaráti so svojou kolegyňou Reneé OConnor a ich priateľstvo je rovnako pevné ako v dobách natáčania. Herečky spolu často chodia na kávu a preberajú všemožné životnej radosti a strasti.

Pri jednom takom stretnutí urobili dámy veľkú radosť svojim fanúšikom, keď si spoločne urobili selfie, ktoré potom umiestnili na sociálne siete. Fotka ihneď získala mnoho lajkov a fanúšikovia sa jasne zhodujú: Obe dve dámy vyzerajú stále skvele!

Pokračovanie na ďalšej strane...

Predchádzajúci článok Ako si nájsť svoj dokonalý parfum?
Nasledujúci článok Mafia Corner predstavil slovenskú verziu hitu 'Échame la Culpa'