pribehy 0 Zobrazení

Plyšový medveď rozdáva objatia

Roztomilé video medveďa, ktorý rozdáva objatia
od Pavol 2018-08-01
 

Kedy ste naposledy mali skutočne dobré objatie?
 

Mohla by to byť dobrá zahraničná a domáca politika - mohlo by to znížiť hnev a osamelosť a zvýšiť uvoľnenie a radosť: mať dostupné objatia všade okolo seba.

S takým sloganom sa mladý švajčiar, Fabian Bischoff, snaží prekonať odcudzenie od ostatných. Bojoval s vlastnou bezmocnosťou a vynaložil neuveriteľné úsilie, trénoval dlhý čas, aby si obliekol kostým medveďa a vyrazil na námestie. Medveď je veľmi pekný a otvorený objatiu a na centrálnom námestí vo Švajčiarsku priťahuje pozornosť mnohých ľudí, ktorí prídu.

Tento krok veľmi pomohol Fabianovi, pretože je rovnaký ako všetci, bez toho, aby počítal zranenia spôsobené nehodou. Fabian mal v detstve nehodu, prešlo ho auto, keď šiel cez prechod pre chodcov, potom strávil 3 mesiace v bezvedomí a nasledne sa musel znova naučiť hovoriť, jesť a chodiť.

Fabian žije na internátnej škole a dokonca pracuje. Až donedávna mal málo priateľov. Bol zvyknutý, že na neho ukazujú prstom a smejú sa mu. Vďaka tomuto videu o očarujúcom medveďovi je veľmi populárny na internete. Mladý muž si získal priateľov a podobne zmýšľajúcich ľudí po celom svete vďaka facebooku.

Video nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Pápež František kritizoval poplatky za sobáše a krsty
Nasledujúci článok 10 vecí, ktoré ste nikdy nevedeli o 'Krok za krokom'