horoskopy 11,807 Zobrazení

V ktorom meste by ste mali žiť, podľa zverokruhu?

Ideálne miesto na život podľa zverokruhu
od Pavol 2018-08-02
 

Určenie, kde budete žiť alebo kde by ste boli najšťastnejší, je jedno z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré ste kedy urobili. Našťastie, astrológia už vie, aké je najlepšie miesto pre život podľa znamenia zverokruhu. Každý z dvanástich znamení zverokruhu zodpovedá inému mestu alebo krajine, v závislosti od jeho osobnostných znakov a preferencií. Podľa astrológie sú mestá, ktoré vysoko odrážajú vašu osobnosť a znamenie zverokruhu, ideálne miesta, kde žijete, pretože sa budete cítiť väčšmi šťastnejší a spokojnejší so životom. Tu je miesto, kde by ste mali žiť podľa vášho horoskopu!

Baran (21. marca - 19. apríl)
Ľudia narodení pod znamením Baran sú energickí, odvážni a konkurencieschopní jedinci, ktorí milujú rýchly chod života. Sú to dynamické a nezávislé osoby a potrebujú vzrušenie a dobrodružstvo. Sú tiež sociálnym motýľom, takže mestá s aktívnym nočným životom ako Las Vegas alebo New York sú perfektnými miestami, kde môžu rozprestrieť svoje krídla. Amsterdam, mesto bicyklov, je tiež skvelou voľbou pre vás. Toto očarujúce mesto je aktívne a energické, rovnako ako vy a je to neuveriteľné mesto, ktoré môžete preskúmať.

Býk (20. apríl - 20. máj)
Ako Býk, ste veľmi pri zemi, ale ste tiež vedený peniazmi a slávou a máte chuť na jemnejšie veci v živote. Mesto ako Seattle ponúka všetko, čo potrebujete: veľa miest na jedenie dobrého jedla a vonkajšie priestory na preskúmanie. Valletta, hlavné mesto Malty, je ďalším krásnym miestom, ktoré prosperuje na spoločenskej zodpovednosti a štedrosti a tieto dve veci sú pre vás dôležité. Valletta je magické mesto preplnené životom, vzrušením a plným kultúrnych atrakcií, čo z neho robí ideálne miesto pre všetkých Býkov.

Blíženci (21. mája - 20. júna)
Ľudia narodení v tomto znamení sú komunikatívni a zábavno milujúci ľudia, ale môžu byť aj niekedy vážni a introvertní. Ideálnym miestom pre nich by bolo mesto, ktoré nikdy nespí ako New York alebo Kodaň. Nedokážu sa totiž nudiť, ale v týchto mestách, ktoré ponúkajú zábavu a dobrodružstvo by ste sa nikdy nenudili. Nairobi, hlavné mesto Keňy, je tiež vhodným miestom pre toto znamenie. Ste vyrečný a všestranný, takže budete milovať ruch tohto mesta.

Rak (21. júna - 22. júla)
Ľudia narodení v tomto znamení sú mimoriadne citliví, náladoví a nápadití ľudia, ktorí chcú byť obklopení svojimi blízkymi. Milujete byť pri vode a máte radi pokoj. Mestá v blízkosti jazier, riek alebo oceánov, ako napríklad Ženeva, Sydney alebo Zürich, sú pre vás vynikajúcou voľbou. Paríž alebo Atény budú tiež vyhovovať vašej osobnosti, pretože milujete umenie a Paríž je domovom niektorých najlepších svetových múzeí a galérií, zatiaľ čo Atény sa môžu pochváliť prosperujúcou divadelnou scénou.

Lev (23. júl - 22. august)
Tí, ktorí sa narodili pod znamením Leva, sú prirodzenými vodcami a ambicióznymi, sebavedomými a hrdými ľuďmi, ktorí vždy chcú byť v centre pozornosti. Tiež sa im páčia jemnejšie veci v živote, čo robí z luxusného Dubaja ideálne miesto pre vás. Sú veľmi spoločenskí, kreatívni, energickí a atraktívni k pôvabom veľkých miest, a preto by mali zvážiť bývanie v mestách ako Paríž, New York, Las Vegas alebo Monte Carlo.

Panna (23. august - 22. september)
Sú to tvrdo pracujúci, spoľahliví a veľmi detailne orientovaní ľudia s túžbou po poznaní. Sú inteligentní, praktickí a majú radi poriadok a disciplínu, nech sú kdekoľvek. Aj keď majú radi mestské prostredie, lepšie si vedia vychutnať prírodné scenérie. Niektoré z najlepších miest, kde by mohli žiť,  je Krakov, Paríž, Budapešť alebo Berlín. Pokojné mesto Ženeva, Švajčiarsko je pre nich tiež vhodným miestom.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Brat a sestra bojovali na ľade. O niekoľko sekúnd neskôr predviedli neobvyklý 'tanec', ktorý šokoval divákov
Nasledujúci článok Bruško chlapa je pre ženy viac sexy ako tehličky