zaujimavosti 13,323 Zobrazení

Bruško chlapa je pre ženy viac sexy ako tehličky

Tehličky už nie sú v móde.
od Pavol 2018-08-03
 

Bolo dosť potenia sa v telocvični a robenia tisíc brušákov denne.

Tehličky už nie sú v móde. Ženy uprednostňujú mužov s malým bruškom.

Podľa výskumu by boli najmenej 4 dôvody, prečo by ženy dali prednosť mužom s trochou bruška, a nie tým, ktorí majú vyrisované tehličky.

  • Predovšetkým preto, že ženy majú väčší problém ako muži prijať svoje telo: muž s bruškom by ich menej zastrašoval. V dôsledku toho sa ženy cítia krásnejšie a aj lepšie.
  • Potom by tu bola aj otázka dotyku. Lepšie je sa objímať s malým medveďom ako murovanou stenou. A brucho je tiež perfektný vankúš na opieranie sa pri spoločnom zaspávaní a trochu rozmaznávaní.
  • Aj otázka týkajúca sa potravín sa nemá podceňovať. "Bruško" muža ukazuje ženám, že je muž dobrý jedák a vie aj dobre navariť. Ak samozrejme nie je vykrmovaný už svojou mamičkou. Pre tie ženy, ktoré nemajú radi len šaláty, je to povinná voľba.
  • Nakoniec najdôležitejším faktorom: muži s bruškom nie sú povrchní. Nemajú potrebu sa vystavovať. Fakt, ktorý ocení každá žena.

Samozrejme, je dôležité povedať, že nehovoríme o obezite. Mať trochu nadváhu sa počíta, ale prehnaná môže mať vážne dôsledky pre vaše zdravie.

Tak akí muži sa páčia viac vám? "Tehličky" alebo "bruško"?

loading...
Nasledujúci článok Jennifer Lopez v novom filme 'Second Act'