sport 804 Zobrazení

Cristiano Ronaldo vypredal zásoby dresov Juventusu za mesiac

Juventus podcenil Ronaldov efekt.
od Pavol 2018-08-07
 

Juventus do značnej miery vypredal celý svoj inventár domácich dresov na zadnej strane s menom Cristiana Ronalda, informuje taliansky športový denník Tuttosport.

Začiatkom júla tohto roka na svet vyšla správa, ktorú nikto nečakal. Cristiano Ronaldo opustil Real Madrid a zamieril do talianskeho Juventusu Turín. Portugalčan veľmi rýchlo spôsobil ošiaľ a za prvé dni sa po celom svete predali stovky tisíc dresov s jeho menom ($ 150 profesionálny model, ktorý nosia hráči na ihrisku) a iné, lacnejšie modely.

 

Tuttosport informuje, že približne 50 000 dresov bolo vypredaných prostredníctvom fyzických obchodov a webových stránok klubu. Minulý mesiac bolo hlásené v Taliansku, že celkom 520.000 dresov Cristiana Ronalda bolo objednaných dodávateľmi po celom svete v priebehu prvých 24 hodín od príchodu útočníka.

Za rekordné predaje by mal klub zinkasovať zatiaľ viac než 6,5 milióna eur a keby predaje pokračovali podobnou intenzitou, do konca sezóny by Juventus vraj mohol zarobiť až cez 60 miliónov eur.

loading...
Predchádzajúci článok 5 domácich liekov na kožné plesne, ktoré skutočne fungujú
Nasledujúci článok 8 'odporných' zvykov, ktoré v skutočnosti vôbec nie sú zlé!