sport 0 Zobrazení

Rakúska polícia nepustí cez hranice vlak s fanúšikmi Slovana Bratislava

Rakúska polícia zakázala prejazd špeciálneho vlaku s futbalovými fanúšikmi Slovana Bratislava
od Pavol 2018-08-14
 

Rakúska polícia zakázala prejazd špeciálneho vlaku s fanúšikmi Slovana Bratislava, ktorí chceli vo štvrtok vycestovať z Bratislavy do Viedne na odvetný zápas 3. predkola Európskej ligy UEFA 2018/2019 proti miestnemu Rapidu.

"Dnes nás šokovala informácia o tom, že rakúska polícia zakázala prejazd špeciálneho vlaku s fanúšikmi Slovana Bratislava po železničnej trati cez Rakúsko. Toto rozhodnutie považujeme za nezmyselné, arogantné a z nášho pohľadu absolútne neprijateľné." objavilo sa na facebookovej stránke Slovana Bratislava.

Vedenie "belasých" napriek tomu vyzýva svojich fanúšikov, aby do Viedne prišli v čo najväčšom počte. "Slovanisti, nastal čas ukázať, že čo nás nezabije, to nás posilní. Mojou túžbou bolo, aby ste všetci mohli cestovať špeciálnym vlakom, kde sme sa rozhodli zaplatiť polovicu cestovného. Osobne som vyvinul maximálne úsilie, aby rakúska polícia nezrušila tento vlak. Žiaľ, nepodarilo sa nám to a tak musíme akceptovať toto pre mňa neférové a jednoznačne nesprávne rozhodnutie. Spoliehame sa na vás, že sa nenecháte odradiť, nájdete všetky možné spôsoby dopravy, vypredáte sektor a opäť budete naším dvanástym hráčom. Som presvedčený, že s vašou podporou to zvládneme," povedal pre skslovan.com viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Predstavitelia Slovana informovali rakúsku políciu o plánovanom vlakovom výjazde už 24. júla a objednávku definitívne potvrdili 3. augusta. Tá mala dostatok času na vyhodnotenie situácie a prijatie rozhodnutia. Napriek tomu zaujala konečný postoj až tri dni pred úvodným výkopom stretnutia. Do Viedne sa pritom chystalo 700 priaznivcov slovenského vicemajstra, ktorí sa majú podľa polície prepraviť do dejiska duelu autobusmi.

Fanúšikovia, ktorí si zakúpili voucher on-line prostredníctvom ticketmedia.sk, budú hromadným mailom informovaní o možnosti vrátenia peňazí priamo z ticketmedia.sk.

Fanúšikom, ktorí si zakúpili voucher v kamennej predajni siete ticketmedia.sk, budú peniaze vrátené v danej kamennej predajni ticketmedia.sk, kde si zakúpili svoj voucher. Je potrebné priniesť zakúpený voucher.  

Priaznivcom, ktorí si voucher kúpili na pokladnici štadióna, budú peniaze vrátené na pokladnici. Je potrebné preukázať sa platným voucherom, ktorý bol vytlačený na pokladnici. Fanúšikovi bude vrátená plná suma.

zdroj: https://www.skslovan.com/clanok6121-Vlakovy_vyjazd_zruseny_rakuskou_policiou_.htm

loading...
Predchádzajúci článok Kollárovci s novinkou 'Z gory jadž'
Nasledujúci článok Mojsej vyzval Voštinára, aby mu mohol položiť pár otázok