pribehy 3,285 Zobrazení

Starý otec nechal 10 mesačnú vnučku v aute, umierala tam osem hodín

Ďalšia krutá smrť dieťaťa v rozpálenom aute
od Pavol 2018-08-14
 

Osem hodín umieralo 10 mesačné dievčatko v rozpálenom aute na Mallorke. Podľa polície ju tam nechal jej dedko, ktorý sa o ňu mal starať.

V priebehu posledných mesiacov sa už niekoľkokrát stalo, že niekto zabudol dieťa v rozhorúčenom aute. Chyba rodičov tak spôsobila smrť ich milovaného potomka, pričom tentokrát fatálne zlyhal starý otec, ktorý vo vozidle zabudol svoju vnučku, o ktorú sa mal starať.

Nešťastie sa stalo v meste Manacor na španielskej Mallorke. Starý otec nechal dievčatko v aute o siedmej ráno, keď spala a odišiel na kávu. Ale nevrátil sa skôr než okolo tretej popoludní.

 

Vyzeralo to, ako by zabudol, že nechal dieťa v aute, píše portál Majorcadailybuletin.com. Muž okamžite začal volať o pomoc. Tú dieťaťu poskytol lekár, ktorý náhodou prechádzal okolo a dvaja zamestnanci neďalekej kliniky. Ich pokusy bábätko oživiť ale boli bohužiaľ márne.

 

V nemocnici nakoniec skončil aj zdrvený dedko kvôli návalu úzkosti. Prípadom sa bude zaoberať polícia, ktorá muža vypočuje. Každopádne už teraz je podozrivý a je vyšetrovaný kvôli možnému zabitiu.

Je skôr nepochopiteľné, že v dnešnej dobe, ľudia zabudnú na dieťa v aute. Koľkokrát ste odchádzali z auta, a pozreli ste sa, či ste nezabudli peňaženku, alebo inú cennú vec, lebo ste sa báli, že vám rozbijú kvôli tomu nejakí zlodeji okno na aute. Je skutočne táto doba až natoľko uponáhľaná, aby sme zabudli na to najcennejšie čo máme?

loading...
Predchádzajúci článok Ivana z kontroverznej Zámeny manželiek porodila
Nasledujúci článok 10 celebritných párov, ktorým nevadí ich vekový rozdiel