pribehy 10,341 Zobrazení

Srdce drásajúca správa dievčiny jej priateľovi niekoľko sekúnd predtým, ako zomrel

Chytí vás to za srdce!
od Pavol 2018-08-17
 

Pravdou je, že každý z nás prežije tragédiu aspoň raz v živote, ale vždy nás to prekvapí a drasticky premení naše životy.

To isté sa stalo aj Blake Wardovi, 16-ročnému teenagerovi, ktorý išiel na rodinnú cestu do Walesu. Keď plával v mori, strhol ho prúd vĺn a stratil vedomie.

Ako uviedla RT Noticias, teenager musel byť hospitalizovaný, lekári mu diagnostikovali nezvratné poškodenie mozgu a odporučili jeho rodine, aby súhlasila s odpojením prístrojov, ktoré ho udržiavali pri živote, čím zabránia zbytočnému utrpeniu.

S ťažkým kameňom na srdci a obrovským a nepríjemným smútkom sa rodina rozhodla ho odpojiť, nemalo zmysel udržiavať ho nažive, ak tam nebola nádej, že sa Blake Ward zotaví.

Ale rodičia neboli jediní, ktorým to zlomilo srdce, bola tam aj jeho 15-ročná írska priateľka Stephanie Rayová. S hlbokým smútkom sa mladá žena rozlúčila s ním predtým, ako bol odpojený.

"Láska moja, budem sa cítiť veľmi hrdá, že sme sa ľúbili tak ako sme sa ľúbili, budem ťa nosiť stále v mojom srdci a mojej mysli. Prisahám ti, že sa znova uvidíme, keď Boh bude chcieť nás spojiť. Milujem ťa", napísala Stephanie.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Žene explodoval 'iPhone 6' potom, čo ho vzala do neoficiálneho servisu
Nasledujúci článok 4 hádanky na posilnenie mysle