zdravie 0 Zobrazení

Táto bylinka je lepšia ako chemoterapia!

Choďte proti rakovine tvrdo!
od Pavol 2018-08-19
 

V terajšom svete, ktorý je plný chorôb, ľudia neustále zápasia s rakovinou. Už to nie je tak, ako kedysi. Rakovina bola predtým hlavne u starších ľudí, ale dnes sa s ňou stretnú aj pomerne mladí ľudia. Každý z lekárov vám narovinu povie, že by ste mali začať s chemoterapiami, ale čo keď je tu ešte niečo, čo má rovnaké účinky a je to bezbolestné? Neznie to aspoň trošku lákavo?

Túto rastlinu, ktorá vlastne samo sebou bylinkou je, je púpava. Áno, počujete správne! Žlto kvitnúca krásna rastlinka, ktorej sú plné lúky len čo vysvitne jarné slnko. Z tejto čarovné bylinky si ľudia varia čaje, ktoré pôsobia na rakovinotvorné bunky tak silno, že sa počas pár dní začínajú rozpadať. Najväčšou chybou práve je, že ľudia toto o púpave nevedia a zháňajú všemožné lieky. Kedysi sa z púpav robili sirupy, ktoré boli účinnejšie než kdejaký prášok z lekárne. Pôsobí dobre na bolesti hlavy. Okrem toho, že púpava dokáže priamo zničiť rakovinotvorné bunky a zároveň nepoškodiť tie zdravé, má aj iné účinky. Hlavne napríklad močopudné či detoxikačné.

Ako pripravíme ten pravý púpavový čaj?

Nazbierame púpavové korene a tie necháme usušiť, ale môžeme použiť aj čerstvo nakrájané. Korene potom zalejeme 2 litrami vriacej vody a necháme približne 10-15 minút lúhovať. 

loading...
Tags rakovina
Predchádzajúci článok 13 každodenných vecí, pri ktorých si neuvedomujeme, že ich robíme úplne zle!
Nasledujúci článok Teploty na Slovensku po krátkej pauze opäť vyletia do extrémov