horoskopy 3,873 Zobrazení

Deň otcov: Zistite aký je váš otec podľa znamenia zverokruhu

Aký je váš otec podľa znamenia zverokruhu?
od Pavol 2018-06-17
 

Hoci všetci rodičia milujú svoje deti, nie sú rovnakí. Spoznajte otcovské charakteristiky každého znamenia zverokruhu

Baran

Je natoľko aktívny, že rád vidí svoje deti pred televízorom alebo počítačom. Preberá veľa povinností, takže má veľmi málo času na svoje detí, ale ten čo má tak využíva naplno, aby mohli prežiť chvíle plné zábavy.
Sú odvážni, veselí a hraví ockovia. Povzbudzujú svoje deti, aby boli nezávislé, aby čelili životu odvážne a pozitívnym postojom.

Býk

Sú to najviac láskaví, príjemní a márnomyseľní ocovia vo vzťahu k svojim deťom. Konzervatívni muži s veľkým otcovským inštinktom, ktorí vedia, ako spoľahlivo prenášať svoje hodnoty, bez straty pokoja.
Uprednostňujú fyzickú a emocionálnu bezpečnosť svojich detí; Učia ich, aby boli opatrní so svojimi finančnými prostriedkami a rozhodní pri nakupovaní tovarov a služieb.

Blíženci

Tento otec bráni slobodu a radosť svojich detí pred všetkými; Stimuluje ich myseľ vytvára intelektuálnu atmosféru, ale zároveň žoviálnú a hravú. Je vyrečný, zvedavý, snaží sa byť priateľom so svojimi deťmi v ktorejkoľvek fáze ich života.

Rak

Je to veľmi materinský otec, pretože ho charakterizuje jeho citlivosť, príznaky náklonnosti; Vďaka svojej intuícii vie ako chrániť svoje deti. Zvyčajne sa venuje blahu svojich detí, je veľkým vychovávateľom a pri príprave malých na celý život sa stáva veľmi pevným. Problémy nastanú, keď sa deti budú chcieť osamostatniť, pretože je pre neho ťažké sa od nich oddeliť.

loading...
Predchádzajúci článok Cristiano Ronaldo, rovnaký ako Pelé na svetových pohároch
Nasledujúci článok Fínsko: Pohlavný styk azylanta s 10-ročnou dievčinou nie je znásilnenie