horoskopy 7,013 Zobrazení

Aká práca sa najviac hodí k vášmu znameniu z horoskopu?

Zistite podľa horoskopu - aká práca sa k vám hodí
od Pavol 2018-08-23
 

Mnoho ľudí verí, že dátum nášho narodenia môže významne ovplyvňovať našu osobnosť a tiež náš osud. Ak áno, akým smerom by sme sa mali v kariére vydať?

Vodnár (21. 1. - 20. 2.)


Vodnári sú skvelí v tom, že keď sa do niečoho pustia, robia to s nadšením. Radi na sebe pracujú a potom sa vedia radovať z každého pokroku. Vodnári by sa mali venovať predovšetkým tej práci, v ktorej sa budú cítiť slobodní a v ktorej budú môcť uplatniť svoj talent a kreativitu. Môžu byť herci, skladatelia, spisovatelia, ale aj piloti či marketingoví špecialisti.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)


Ryby sú tak trochu zasnívanci a preto počas svojej práce musia vedieť, že to, čo robia, je správne. Sú veľmi ohľaduplní a neváhajú bez najmenšieho zaváhania vyraziť na pomoc ostatným. Môžu tak pracovať ako právnici, lekári, veterinári alebo napríklad sociálni pracovníci.

Baran (21. 3. - 20. 4.)


Pre barana je jeho práca nesmierne dôležitá a vždy sa snaží o to, aby sa mu darilo a aby vynikal. Sú ambiciózní a samostatní, takže sa najlepšie cítia v úlohe vodcov, ktorí môžu svoje okolie riadiť. Sú odhodlaní a radujú sa zo svojich úspechov. Najlepšie sa uplatnia ako samostatní podnikatelia alebo vedúci manažéri.

Býk (21. 4. - 21. 5.)


Býk túži mať vo svojom živote istotu, ktorú pre neho znamenajú peniaze. Nebojí sa tak ani tvrdej práce, sú nesmierne svedomití a vždy sa snažia podať ten najlepší výkon. Uplatnenie môžu hľadať v školstve a vzdelávaní, v lekárstve a bankovom sektore.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Teória veľkého tresku bude mať poslednú sériu
Nasledujúci článok Smažené pudinkáče