horoskopy 6,724 Zobrazení

Aká práca sa najviac hodí k vášmu znameniu z horoskopu?

Zistite podľa horoskopu - aká práca sa k vám hodí
od Pavol 2018-08-23
 

Panna (23. 8. - 22. 9.)


Panny sú rady, ak v ich živote i zamestnaní panuje poriadok. Všetko, čo robia, robia poriadne. Všetko sa snažia dotiahnuť do konca a rozhodne nepatria medzi lajdákov. Panny môžu pracovať ako učitelia, spisovatelia, psychológovia, účtovníci, lekári a zdravotné sestry.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)


Pre Váhy je v živote najdôležitejšia harmónia. Preto chcú, aby aj v ich práci išlo všetko tak, ako má. Nemajú rady úskoky a majú veľmi silný zmysel pre spravodlivosť. Patria medzi vedúce typy, napriek tomu sa však najlepšie cítia pri práci v tíme. Môžu pracovať ako diplomati, návrhári, skladatelia alebo aj ako štátni úradníci.

Škorpión (24. 10. - 22. 11.)


Škorpióni sú veľmi premýšľaví a schopní. Svojej práci sa venujú na sto percent a chcú, aby bola odvedená čo najlepšie. Chcú mať okolo seba ľudí, na ktorých sa môžu spoľahnúť a ktorých si môžu vážiť. Naopak aj oni vyžadujú, aby boli rešpektovaní. Ideálna kariéra škorpióna je ako manažér, policajt, vedec, lekár alebo psychológ.

Strelec (23. 11. - 21. 12.)


Strelci sú vo svojej práci veľmi nadšení a čo viac, dokážu svojimi nápadmi a inšpiráciou nadchnúť aj svoje okolie. Za svojím cieľom si idú priamo a rozhodne si neberú servítky. Sú dynamickí, potrebujú zmenu a preto je pre nich najvhodnejšie zamestnanie, pri ktorom môžu cestovať. Môžu tak pracovať ako podnikatelia, obchodníci, umelci a veľvyslanci.

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)


Ľudia, narodení v znamení kozorožca, sú veľmi ambiciózní a žiadna prekážka ich pri ceste za ich cieľom nezastaví. Dokážu čeliť kritike a možno práve preto vedia dotiahnuť svoje plány do konca. Títo ľudia sa skvele uplatnia ako realitní makléri, zamestnanci v bankovom sektore, ale aj ako lektori a učitelia.

 

loading...
Predchádzajúci článok Teória veľkého tresku bude mať poslednú sériu
Nasledujúci článok Smažené pudinkáče