zaujimavosti 1,637 Zobrazení

Ben Affleck skolaboval!

Jeho ex Jennifer Garner mu ponúkla pomoc.
od Pavol 2018-08-24
 

Ben Affleck je okrem svojich rolí známy svojou závislosťou na alkohole.

Rokmi sa prepil do problémov, z ktorých ho večne niekto musel ťahať. Už niekoľkokrát sa dokonca liečil zo svojej závislosti.

V roku 2017 svojim fanúšikom oznámil, že je opäť triezvy a pripravený vziať život späť do vlastných rúk. Ale netrvalo to dlho a Affleck zase prepadol závislosti a tentoraz ho z toho musela vytiahnuť jeho ex, hviezda filmu Peppermint, Jennifer Garner.

Ben Affleck sa za posledné roky ukázal byť kľúčovým zdrojom peňazí a ocenení pre filmové štúdiá. Jeho úspešné filmy Argo alebo Mesto sa pýšia nomináciami aj oceneniami, v prípade prvého menovaného Oskarom za najlepší film roka 2012. 

Affleck sa momentálne podieľa na filmovej sérii Justice Lagui, v ktorom si zahral po boku Supermana Henryho Cavill.

Ben Affleck a Jennifer Garner boli spolu 10 rokov, než sa deň po výročí svadby rozhodli pre ukončenie zväzku. Bolo to v roku 2014, a ani štyri roky po tom nie je pár rozvedený, obaja sa však stýkajú s inými ľuďmi.

Posledný vzťah Bena Afflecka je s Playboy modelkou Shauna Sexton, s ktorou si začal krátko po ťažkom rozchode s Lindsay Shookus. Veľkou oporou v tomto ťažkom období mu je jeho ex Jennifer Garner, ktorá svojho manžela pravdepodobne stále miluje.

Prvýkrát nastúpil Affleck do liečebne v roku 2001, kedy závislosti na alkohole prepadol. Po dlhých rokoch v triezvosti sa ale k svojej záľube opakovane vracal.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Rodina legendy F1 odhalila, čo robí keď vidí prirodzenú krásu okolo seba
Nasledujúci článok Hviezda telenovely na DOD v Markíze