zaujimavosti 1,928 Zobrazení

Hviezda telenovely na DOD v Markíze

Mario Cimarro mieri do televízie Markíza
od Pavol 2018-08-24
 

Hviezda telenoviel, ktorého slováci poznajú z kolumbijskej telenovely Skrytá vášeň, predstaviteľ Juana Reyesa, kubánsky herec Mario Cimarro totiž zavítal na Slovensko, kde už trávi niekoľko dní, príde aj na Deň otvorených dverí, kde sa spolu s ostatnými ďalšími hosťami predstaví prítomným návštevníkom už túto sobotu.

Štyridsaťsedemročný kubánec prijal pozvanie a počas svojej návštevy DOD pozdraví všetkých, ktorí v ten deň zavítajú do Záhorskej Bystrice. 

Mario Cimarro na Instagrame pravidelne zverejňuje fotky a videá z nášho hlavného mesta, takže si podľa všetkého Slovensko zamiloval.  

V čase od 8:00 do 16:00 čaká na návštevníkov DOD atraktívny program a množstvo sprievodných atrakcií, ako aj obľúbená prehliadka štúdií a redakcií, v ktorých sa pripravujú a vysielajú spravodajské či publicistické relácie.

 

Pre tých, čo nemajú možnosť prísť priamo na DOD, sú pripravené štyri živé televízne vstupy o 8:15, 10:05, 10:50 a 15:50, ako aj veľký, viac než hodinový špeciál so začiatkom o 12:50. Live stream, videá, rozhovory, reportáže zo zákulisia s tvárami TV Markíza, so spevákmi a kapelami, budú počas celého dňa dostupné na portáli www.markiza.sk.

Pozvánku od Maria nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Ben Affleck skolaboval!
Nasledujúci článok Deti z komédie S tebou mě baví svět