horoskopy 0 Zobrazení

Výbušný pár: Škorpión a Ryby

Tieto znamenia zverokruhu tvoria výbušný pár
od Pavol 2018-08-27
 

Ryby a Škorpión sa nachádzajú naprieč Plutom. Inými slovami: poistná kríza.

Znamenie Škorpión môže byť prirovnané k superhrdinovi, ktorý chráni neuveriteľnou rýchlosťou fiktívne mesto. Domorodci tohto vodného znamenia, tretieho po Rybách a Rakovi, sú čistá energia, ktorá musí byť plynulá a plynulá. Niektorí ju prebežia cez šport, ale väčšina cez sex. Prečo? Dôvod je veľmi jednoduchý. Keďže jeho vládnucou planétou je Pluto, boh mŕtvych a podsvetia v rímskej mytológii, sa strachuje viac ako ktokoľvek smrti. Preto sa v ich dychtivosti snažia odkloniť od toho, a žijú šialenstvom vo všetkých prejavoch života. A časť tela, ktorou sa riadi toto znamenie, sú pohlavné orgány.

K tomu vyššie pridajte aj to, že má jasné, čo je láska a čo je sex, a zistíte, že všetko je na striebornom tanieri, aby škorpióny sa odovzdali bez rozmýšľania žiadostivosti. Nemusia sa stať sexuálne posadnutými, ale budú vždy na ceste za dobytím alebo lovom. Hľadájú, kde by mohol bodnúť. 

To áno, keď sú vo vážnom vzťahu, nehrajú sa s citmi, lebo sú žiarliví, majetní a pomstichtiví. V tomto pláne sa neustačia s pichnútim raz, ale robia to znova a znova, kým sa neunavia.

Prúdia ako voda

Kvôli svojmu duchu dobyteľov, pre ktorých žiadna výzva nie je nemožná, je veľmi pravdepodobné, že škorpióny sa venujú zvádzaniu a dvoreniu nemožných lások. Keď vytvoria vzťah budú sa cítiť, akoby narazili vozidlom do múru. A zbití sa vrátia k svojmu putovaniu, nemôžu tomu zabrániť, je to v ich podstatou. Ale má v rezerve prekvapenie, ak sa objaví ryba v jeho ceste.

Škorpión je poskytovateľ emócií a Ryba ich vyhľadáva. Pre obe znamenia sú príznačné voda, prúd. Prvý chráni svojím pancierom druhého zo skutočného uhryznutia. Druhý, naopak, mu ponúka nepodmienečnú lásku a vytvorí vesmír romantiky a náklonnosti, ktorý je pre pár ideálny. Samozrejme, musia byť opatrní, pretože obaja sú náchylní k podvodu.

Zmyselnosť rýb a žiadostivosť škorpiónov sú okamžite spojené. A môžu vám dať voľnú ruku, ak ste do veci vložili predstavivosť. Mohli by fungovať taktiež ako milenci, lebo obaja majú slobodné povolanie a budú sa cítiť v pohode s tajnými vzťahmi, zakradnutými stretnutiami atď. Alebo by mohli byť pár a užívať si alebo praktizovať swinger. Tým, ktorí pracujú na tomto alebo tradičnejšom vzťahu, sa darí veľmi dobre. Ale keď sa niečo nepodarí medzi ními dvoma, ryba stále stratí, zatiaľ čo škorpión odíde, s veľkým bodnutím, a hľadá nové dobytie.

 

loading...
Predchádzajúci článok 6 faktov, ktoré dokazujú, že celý svoj život si klamaný
Nasledujúci článok T-Mobile pod útokom hackerov