krasa 0 Zobrazení

11 tipov pre krásnu a zdravú pleť

Dodržiavaním týchto 11 tipov získate krásnu a zdravú pleť.
od Pavol 2018-06-08
 

Neustále rozmýšľate nad tým, ako vyzerajú modelky a herečky úžasne a mladšie aj napriek ich rastúcemu veku. Je to preto, že sa starajú o svoje zdravie a pokožku. Vyhradia si čas z ich hektického života pre seba. Majú svojich trénerov v oblasti fitness, odborníkov na krásu, ktorí im pomáhajú. No nie každý si môže dovoliť takúto starostlivosť, ale môžete sa riadiť týmito 11 tipmi, ktoré vám pomôžu získať krásnu a zdravú pleť.

Vaša starostlivosť o pleť je vo vašich rukách. Mali by ste si čistiť tvár v pravidelných intervaloch, používať kocky ľadu a opaľovacie prípravky. To sú niektoré nevyhnutné kroky ako dosiahnuť krásnu a zdravú pleť. Prečítajte si týchto 11 tipov pre krásnu a zdravú pleť, ktoré ak budete pravidelné dodržiavať, výsledky nenechajú na seba dlho čakať.

1. Opaľovacie krémy sú nevyhnutnosťou

Opaľovacie krémy sú nevyhnutné, pretože vás chránia pred škodlivými slnečnými lúčmi, ktoré majú sklon k poškodeniu vašej pokožky. Ak si chcete udržať pokožku zdravú a mladú, používajte opaľovací krém. Kozmetici a odborníci na krásu odporúčajú používať krémy s SPF 30-50. Tieto krémy zachovajú vašu mladosť a určite budete mať zdravú pokožku.

Predchádzajúci článok 4-ročný chlapček s leukémiou vyrába snehuliakov, aby si zarobil na liečenie
Nasledujúci článok Párty rolky za 15 minút