zaujimavosti 1,064 Zobrazení

Nový seriál Ministri od 4. septembra

4. septembra štartuje nový seriál - Ministri, o čom bude?
od Pavol 2018-08-28
 

Podobnosť s reálnymi postavami je však čisto náhodná, tvrdí televízia.

Na čele tejto vlády stojí najväčší narcis a egomaniak, ktorý urobí naozaj čokoľvek, aby dosiahol všetko, čo chce a aby jeho vládnutie nikdy neskončilo. Pomáhajú mu pritom jeho lojálni ministri - bizarné a svojské postavičky klamárov, podvodníkov, bývalých väzňov či vekslákov, až po obyčajnú tetu z dediny, ktorá je „zhodou okolností“ krstnou mamou premiéra. Celá vláda je založená na princípe rodinných, či kamarátskych vzťahov z detstva.

S humorným nadhľadom ukáže divákom možné zákulisie našej politickej scény, ktoré však nebude až tak vzdialené realite. Televízia JOJ pripravuje 12 polhodinových epizód.

Hoci tvorcovia odkazujú, že akákoľvek zhoda s reálnymi osobami je len čisto náhodná, pravdou je, že v jednotlivých častiach zaznejú aj notoricky známe hlášky ako „nasadneme do tankoch“ či „človek človeku“

Po kriminálnom seriáli Za sklom by sa mal aj nový seriál čiastočne dotýkať slovenských reálií a odkazovať na niektoré skutočné postavy či situácie. Na rozdiel od kriminálky v tomto prípade v humornom ladení.

Rolu premiéra v sitkome Ministri stvárni Tomáš Maštalír, jeho hovorcom a pravou rukou bude Milo Kráľ. Medzi účinkujúcimi sú aj Marián Miezga ako minister vnútra, Helena Krajčiová v úlohe ministerky spravodlivosti a Lukáš Latinák ako minister školstva.

Samotnú ukážku k seriálu nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok 9 šokujúcich faktov o našej planéte
Nasledujúci článok Conchita Wurst zmenila svoj imidž