zaujimavosti 21,706 Zobrazení

Čo robia a ako vyzerajú finalisti prvej slovenskej SuperStar dnes?

Ešte si spomínate na finalistov prvého ročníka Superstar?
od Pavol 2018-06-18
 

 

Prvý ročník slovenskej Superstar v roku 2004 rozpútal neuveriteľné šialenstvo. Diváci nalepení na obrazovkách s mobilom v ruke, zatiaľ čo fanúšikovia v sále odpadávali a nádejné hviezdy rástli. Spomínate si ešte na účinkujúcich z prvej šou? Takto vyzerajú dnes.

Katka Koščová

Oficiálne prvou víťazkou speváckej súťaže SuperStar na Slovensku sa v roku 2005 stala Katka Koščová, ktorú v tom čase prezývali aj Gaučaňa. Aj dnes sa živí spevom, aj keď ju možno nepočuť každý deň z rádia. Robí hudbu, ktorá oslovuje menšie publikum a to sa jej zjavne páči.

 

Tomáš Bezdeda

Spevák skončil v prvom ročníku SuperStar tretí, no aj po vyše desiatich rokoch je stále o ňom počuť viac ako o prvých dvoch miestach. Darí sa mu v speve a nedávno tiež účinkoval v šou Tvoja tvár znie povedome.

 

Zdenka Predná

Bezprostredne po skončení súťaže bolo v spojení s hudbou azda najviac počuť o talentovanej a priebojnej Zdenke Prednej. V prvej SuperStar obsadila štvrté miesto. Jej tvorba je kvalitná a z hudby počuť, že ju to baví. Momentálne sa venuje predovšetkým svojím dvom deťom, no veríme, že o nej budeme ešte počuť. Za sebou má štyri sólové albumy a množstvo koncertov. V súčasnosti má dvoch potomkov a žije s manželom, hudobníkom Oskarom Rózsom. Po narodení detí sa speváčka venovala najmä rodine, ktorá pre ňu znamená všetko.

loading...
Tags superstar
Predchádzajúci článok Beriete si svoje lieky na dovolenku? Pozor, v niektorých krajinách môžu byť zakázané!
Nasledujúci článok Generácia uzavretá medzi štyrmi stenami