pribehy 5,947 Zobrazení

Muž kŕmil skupinu husí, ale pri jednej príležitosti sa omeškal, a neuveríte čo sa stalo!

Správanie tejto skupiny husí vás chytí za srdce!
od Pavol 2018-09-03
 

Väčšina miest na celom svete má parky, mnohé z nich fungujú ako pľúca mesta, zatiaľ čo niektoré sú využívané ako rekreačné miesta; od detí až po starších, sú dokonca miesta, kde môžete nájsť niektoré druhy zvierat. Mnohé z týchto zvierat sú kŕmené návštevníkmi. Ale premýšľali ste niekedy, čo sa stane s týmito zvieratami v zime?

Keď príde chlad, jedlo je vzácne, to spôsobuje, že mnoho zvierat trpí hladom, niektoré zvieratá zomrú.

Jitesh Parmar je milovník zvierat, bol znechutený z toho, keď videl, ako trpia takýmto spôsobom a prispel svojim kúskom, rozhodol sa postarať sa o niektoré husi, kačice, čajky a labute, ktoré žili v jazere v blízkosti jeho mesta.

Bez ohľadu nato, či je vonku chlad, dážď alebo sneh, Jites navštevuje svojich zveracích priateľov každý deň o 8 ráno, aby ich nakŕmil.

Všetko bolo perfektné, vtáky dostali jedlo a Jitesh malú spoločnosť, ale pri jednej príležitosti Jitesh prišiel o 15 minút neskôr, čo spôsobilo, že jeho netrpezliví priatelia ho začali všade hľadať a vyšli na cestu.

Táto situácia zanechala každého prekvapeného, pretože Parmerov dobrý skutok je pre týchto malých priateľov veľmi dôležitý.

Pokračovaním na ďalšiu stranu si môžete pozrieť video tohto krásneho príbehu...

loading...
Predchádzajúci článok 9 nelichotivých faktov o Hollywoode
Nasledujúci článok Takto to dopadne ak sa počas povodní vyberiete niekam autom!