zaujimavosti 0 Zobrazení

Od tragickej smrti Paula Walkera uplynulo už takmer 5 rokov. Jeho matka teraz prichádza so šokujúcim odhalením

Šokujúce odhalenie o smrti Paula Walkera!
od Pavol 2018-09-06
 

Paul Walker bol známy herec - fanúšikovia ho zbožňovali za skvelý herecký výkon, ktorý podával a sympatický vzhľad. Bohužiaľ, 30. novembra 2013 Paul zomrel pri dopravnej nehode.

Od tragédie uplynuli viac ako štyri roky, ale stále sa na svetlo dostávajú nové detaily ohľadom nehody.

Mama Paula, Cheryl Walker, najnovšie priniesla do tejto diskusie šokujúce odhalenia o tom, že jej syn ešte mohol žiť. V osudný deň trávil Paul čas so svojou dcérou Meadow Rain (ktorá má teraz 19 rokov) a nemal v úmysle niekam ísť. Zrazu však dostal textovú správu a rýchlo opustil budovu.

Meškal na charitatívnu akciu, ktorej účelom bolo pomôcť obyvateľom Filipín, ktorí prežili tajfún Khayyang. V ten deň za volantom auta Porsche Carrera GT sedel Roger Rodas - bývalý pretekár, blízky priateľ Paula a jeho finančný poradca.

Keď sa z akcie vracali domov, vodič nezvládol auto, ktoré narazilo do stĺpa. Za pár sekúnd ho zachvátili plamene. Paul a Roger zomreli na mieste. Podľa slov hercovho brata, Paul ako dieťa sníval o tom, že sa stane správcom parku, chcel žiť pokojným životom so skromným platom, ďaleko od ruchu veľkomesta.

Paul si zahral niekoľko známych rolí vo filme, ale okrem toho sa snažil pomáhať ľuďom, postihnutým prírodnými katastrofami. Vytvoril tak nadáciu Reach Out Worldwide. Matka herca stále dostáva listy od ľudí, ktorým nadácia a Paul pomohli.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Rytmus a Jasmina sa sťahujú do nového!
Nasledujúci článok Prečo nenabíjať mobilný telefón cez noc?