zaujimavosti 0 Zobrazení

8 znamení, ktoré ukazujú, že váš muž je vám verný

Podľa týchto znamení zistite, či vám je partner verný
od Pavol 2018-09-06
 

Niekedy byť vo vzťahu nie je pre pár jednoduché, pretože je plný výziev a pochybností. Je to otázka skutočného odhodlania, dôvery a lepšieho porozumenia. Teraz vzniká otázka, ako môžu ženy úplne mužovi dôverovať? Aké sú správne gestá a činy, ktoré dokážu, že vás bude navždy milovať? Tu je osem najlepších znamení, ktoré zobrazujú skutočnú lásku. Ak spozorujete tieto znamenia alebo gestá u svojho muža, potom môžete veriť, že je do vás zamilovaný, Berte na vedomie týchto 8 znamení a začnite to pozorovať...

1) Prejavuje viac ako hovorí

Toto je základná indikácia, že vyjadruje svoje emócie činmi a nielen slovami. Napríklad vám dáva komplimenty a zároveň vás považuje na verejnosti za najkrajšie dievča.

2) Chce vám venovať svoj čas

Druhá vec, ktorú si muž želá urobiť, je vám venovať svoj čas. Nezáleží na tom, ako je zaneprázdnený, ale stále si nájde nejaký čas na zaslanie textových správ alebo zavolá vám aspoň jedenkrát za deň.

3) Hľadá dôvody, aby vás videl

Bude vždy vyhľadávať príležitost na stretnutia s vami, aby s vami mohol stráviť nejaký čas. Ak to robí, potom vás určite miluje.

4) Chce o vás všetko vedieť

Muž bude mať vždy záujem poznať každý malý detail o vás, či ide o vaše koníčky alebo zvyky, ktorých chce poznať celý zoznam. To ukazuje, že sa o vás zaujíma a chce vás preskúmať predtým, než sa zaviaže, aby si s vami lepšie rozumel.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Tags mužláska
Predchádzajúci článok Ako zvierate päsť prezradí veľa o vašej osobnosti. Skúste to a budete prekvapení
Nasledujúci článok Počas nakrúcania Titanicu, zakázali Kate Winslet byť v blízkosti detí!