zaujimavosti 8,552 Zobrazení

7 slávnych ľudí, ktorí majú milióny, ale žijú skromne

Pozrite sa, ako žijú napriek tomu, že majú milióny!
od Anetka 2018-09-10
 

Vieš, ako Bill Gates získal majetok a ako žije Mark Zuckerberg? Možno ťa odpoveď trochu sklame, nuž nejakí multimilionári preferujú ušetriť nejaké doláre.


Áno priatelia, nie všetko v živote magnátov je posledný model ferrari, súkromné ostrovy, alebo toalety pokryté zlatom... Áno! Vidím ťa Donald Trump (ktorý určite vôbec nepatrí do tohto zoznamu). Následne ti ukážeme najlacnejšie zvyky veľkých milionárov, z časopisu Expansión:
 

7. Bill Gates

Majiteľ a pán Microsoftu, ktorý je známy ako druhý najbohatší muž na planéte, je správny vzor, ktorý by sme mali nasledovať, čo sa týka šetrenia a skromnosti. Aj keby si mohol kúpiť drahé hodinky značky Rolex pokryté zlatom a drahokammi , uprednostňuje nosiť na svojom zápästí klasický športový model v hodnote 10 dolárov.

6. Amancio Ortega

Tvorca sietí oblečenia Zara má podľa časopisu Forbes príjem 400 000 miliónov dolárov každý rok a má majetok v hodnote 85 000 miliónov dolárov . Namiesto toho, aby išiel magnát módy do drahej reštaurácie, ide radšej do rovnakej kaviarne, ako jeho zamestnanci, taktiež žije spolu so svojou manželkou v normálnom obyčajnom byte.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Mladomanželka
Nasledujúci článok Vystúpila vydesená na pódium, pár minút potom porota stlačila zlaté tlačidlo