sport 1,163 Zobrazení

Kde zohnať a koľko stoja lístky na MS 2019 v hokeji?

Lístky na majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji čoskoro v predaji!
od Pavol 2018-09-11
 

Predaj lístkov na hokejové majstrovstvá sveta 2019 spustia o pár dní. Kde sa budú dať kúpiť a koľko budú stáť?

Ak netrpezlivo čakáte na predaj lístkov na majstrostvá sveta 2019 v ľadovom hokeji, tak o pár dní sa dočkáte. Organizátori informovali na tlačovej konferencii o predaji vstupeniek na zápasy, ktorý sa spustí v stredu 19. septembra ráno o 9.19 hodine

Predaj bude prebiehať cez Ticketportal alebo na stránke Slovenského zväzu ľadového hokeja. Lístky rovnako môžu záujemcovia zakúpiť aj v kamenných predajniach Ticketportalu. Konkrétne ceny balíčkov zverejnili organizátori na tlačovej besede.

 „Lístky sa budú dať kúpiť osobne v kamenných predajniach siete Ticketportal alebo prostredníctvom internetu na stránke hockeyslovakia.sk,“ povedal šéf marketingu MS Vladimír Janček.

Jeden záujemca si bude môcť kúpiť štyri vstupenky z jedného typu. 

Sú nastavené dve fázy predaja. V prvej fáze sa budú predávať balíky vstupeniek na základné skupiny a play off, denné vstupenky na zápasy v základných skupinách a limitovaný počet vstupeniek Follow your team. Druhá fáza predaja sa spustí v decembri 2018 a k dispozícii budú denné vstupenky na play off. V poslednej fáze od februára 2019 pôjdu do predaja lístky na jednotlivé zápasy.

Denné vstupenky sa budú predávať od 45 eur, ale v deň slovenských zápasov v Košiciach bude ich cena minimálne 95 eur.

Balíček vstupeniek na všetky zápasy slovenského mužstva v základnej skupine v Košiciach (Follow your team) vyjde fanúšika od 380 (II. kategória) do 475 eur (I. kategória). Do predaja však pôjde len sto balíčkov na každú arénu. Teoreticky teda môžu všetky balíčky vykúpiť fanúšikovia jedného tímu.

„Z predchádzajúcich šampionátov však máme skúsenosti, že sa tento počet rozdelí proporcionálne,“ povedal marketingový manažér MS Lukáš Donoval.

Kedy a s kým hrá naša reprezentácia nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Nemocnica udelila 'čestnú prehliadku' mužovi, ktorý daroval orgány
Nasledujúci článok Nová choroba po návšteve lekára