zaujimavosti 16,266 Zobrazení

Meghan pristihnutá tak, ako ju vidí len málokto: nenamaľovaná, strapatá a v pyžame

Meghan sa ukázala bez mejkapu!
od Pavol 2018-09-14
 

Vojvodkyňa zo Sussexu sa po boku princa Harryho ukazuje vždy v elegantných šatách, kostýmoch a s perfektnou vizážou. Niekedy síce poriadne prestrelí a svojimi odvážnymi oufitmi šokuje verejnosť, ale záber, ktorý ukázala najnovšie, len tak niekto neuvidí.

Meghan Markle sa zvykla počas hereckej kariéry v Hollywoode pochváliť fanúšikom aj zábermi z bežného života, ale tomu je teraz koniec. Od príchodu na kráľovský dvor sa musí tmavovláska podriaďovať prísnym pravidlám etikety a najnovšie dostala Meghan aj zákaz otehotnieť kvôli tomuto jedinému dôvodu.

Zdá sa však, že sa postupne medzi urodzenými Britmi zabývala a pomaly si zvyká aj na nabitý program plný povinností a spoločenských akcií. K psychickej pohode jej zrejme dopomáha aj fakt, že sa za ňou do Londýna chystá presťahovať aj mama, ktorá jej bude oporou aj počas prípadného tehotenstva a starostlivosti o potomka.

Meghan sa ale nemieni zmeniť na úplnú aristokratku a najnovšie sa na verejnosť dostal záber s jej rozkošným krstniatkom, s ktorým si vychutnávajú ničnerobenie v posteli. Okrem toho, že si k domácej pohode priniesli aj jedlo rovno do pelechu, sa Meghan nechala odfotiť tak, ako ju zvyčajne vidí možno len princ Harry. Vojvodkyňa bola totiž v pyžame pánskeho štýlu, úplne nenamaľovaná a strapatá.

Fotku nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Adam Ďurica zverejnil singel Holubička aj s videoklipom
Nasledujúci článok 10 dôvodov, ktoré sú znakom zlého vzťahu