zaujimavosti 23,935 Zobrazení

Týchto 8 vecí by ste pre svojho muža robiť nemali!

Ak ich robíte čo najskôr s tým skoncujte!
od Pavol 2018-09-14
 

Robíte pre svojho muža z lásky všetko? Je to obrovská chyba. Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste pre svojho muža robiť nemali...

Máte dilemu, koľko by ste sa mali venovať vzťahu? Neviete, čoho sa máte vzdať a kedy prejsť na kompromis? Premýšľate nad tým, aké problémy máte vziať na vlastnú päsť? Láska si vyžaduje určité ústupky, ale týchto 8 vecí, by ste nikdy nemali robiť pre svojho muža.

 
Ak chcete, aby váš vzťah trval niekoľko rokov a poskytol vám šťastie a spokojnosť, dajte si pozor na niekoľko správaní.

1. Neznižujte štandardy

Vaše požiadavky boli ovplyvnené skúsenosťami celého života. Nespúšťajte ich príliš rýchlo kvôli mužovi. Spočiatku, keď ste zamilovaní, si môžete myslieť, že na tom nezáleží. Ale neskôr sa cítite zle keď sa prispôsobujete chlapovi. Ak sa niekto k vám nehodí, začnite s tým na začiatku a pozrite sa čo bude ďalej. Nestojí za zmenu vašich priorít a meniť kto ste. Nikdy to nebude fungovať. Týmto spôsobom nevytvoríte úspešný vzťah. Skôr vzťah, v ktorom bude aspoň jedna strana frustrovaná a nešťastná.

2. Nesnažte sa vyriešiť všetky jeho problémy

Je prirodzené, že sa ľudia budú snažiť navzájom pomáhať. Nie je nič zlého pri vzájomnom zdieľaní vašich vedomostí a skúseností. Muž vám slúži s jeho zručnosťami a vy jemu svojimi. Mnohé ženy však padnú do pasce a za každú cenu sa snažia vyriešiť všetky problémy partnera. Týmto spôsobom ho robia lenivým, odoberú šancu na nezávislosť a navyše ho preťažia. Ženy sa často cítia zodpovedné aj za záležitosti, ktoré nie sú ovplyvnené nimi, napríklad vzťahom partnera s matkou alebo jeho profesionálnym zlyhaním. Niektoré veci sú len jeho problémom a len on ich dokáže vyriešiť.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Tags vzťah
Predchádzajúci článok Nehorázna požiadavka nevesty na svadobný dar!
Nasledujúci článok Slovenské príslovia a porekadlá vo vtipnom prevedení