zdravie 0 Zobrazení

Toto sú symptómy, ktoré naznačujú, že by ste mali navštíviť gynekológa

Netreba to odkladať!
od Pavol 2018-09-17
 

Keď sa dievčatá dostanú do puberty, ich reprodukčné orgány vyrastú, začínajú cítiť väčší záujem, spoznať svoje telo, niekedy v partnerstve. S tým je spojený čas po prvýkrát navštíviť gynekológa. Možno si myslíte, že je všetko normálne a nie ste tehotná, že to nie je potrebné, ale vaše telo má iné spôsoby, ako vám povedať, že niečo nie je v poriadku.

Žiadne dievča si nevie predstaviť, že sedí na vyšetrovacom stole a budú jej kontrolovať časti tela, ale to je jediný spôsob, ako zistiť, či je všetko v poriadku. V tomto článku sa dočítate o najdôležitejších varovných príznakoch, po ktorých by ste mali navštíviť gynekológa:

 

1. Chronické krvácanie

2. Zlý zápach

Sme si istí, že poznáte vôňu vášho tela dobre, preto ak spozorujete niečo zvláštne, vôňu sardinky, veľmi silné kovy, sú to príznaky infekcie. Zistilo sa, že nie stále je zato zodpovedný váš partner, infekcie sú tiež spôsobené tým, že nosíte veľmi tesné oblečenie alebo nedodržiavate dobrú hygienu.

3. Bolesť pri močení

Tento signál tiež poukazuje na problémy vo vašich reprodukčných orgánoch, ale nebojte sa. Zvyčajne je to infekcia, ktorú môže lekár okamžite liečiť.

4. Bolestí pri veľkej toalete

Mnoho žien z času na čas trpí kolikou a je to normálne, ale ak kvôli tomu musíte ísť do nemocnice, zasiahnú vaše aktivity a stratíte pravidelný cyklus, choďte s tým za lekárom, aby ste to dostali pod kontrolu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Cristiano Ronaldo skóroval za Juventus
Nasledujúci článok Čím dlhší čas ste slobodná, tým lepší bude váš budúci vzťah