krasa 0 Zobrazení

Trápia vás kruhy pod očami? Takto sa ich zbavíte

Takto sa zbavíte kruhov pod očami
od Igor 2018-09-27
 

Kruhy pod očami trápia nejednu z nás. Ráno po prebudení sa pozrieme do zrkadla a miesto vyspatej a sviežej tváre plnej energie sa na nás díva opuchnutá a unavená tvár, ktorú “zdobia“ niekedy jemne purpurové a niekedy až tmavé a veľké vačky pod očami.

To, že ich máte, vás môže dokonca prekvapiť, a to najmä v prípade, že sa sama vôbec necítite byť vyčerpaná ani unavená. V nasledujúcom článku vám prinesieme nielen najefektívnejšie tipy, ale aj dôvody, prečo vás táto estetická chybička vlastne trápi.

Aký je dôvod kruhou pod očami?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo máte pod očami po prebudení tmavé kruhy – fajčenie, konzumácia príliš presolených jedál, požívanie alkoholu, spanie na bruchu a užívanie liekov, či dokonca rýchle alebo drsné odstraňovanie vášho očného make-upu. Ako vidíte, faktorov, ktoré ovplyvňujú výzor vašich očí, môže byť naozaj množstvo.

Plynutie času

Samozrejme, v tejto oblasti nezohráva svoju úlohu iba váš životný štýl. Starnutie, fungovanie vášho krvného obehu a produkcia kolagénu môžu spôsobiť, že krv sa bude hromadiť práve v oblasti pod vašimi očami a tiež to, že vaše cievy budú viditeľnejšie.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Príbehy 17 reálnych postáv Titanicu
Nasledujúci článok Neuveríte koho vyrazili v seriáli Oteckovia